Horoskop dzienny - 2 grudnia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 2 grudnia. Horoskop służy do przewidywania najbliższej przyszłości. Czy gwiazdy będą dziś przychylne? Sprawdź, co czeka Cię w środę.

Horoskop dzienny - Baran

Barany zaczną już snuć plany na weekend: wycieczka za miasto, później seans w domowym kinie i może małe zakupy online? To musi się udać! Gwiazdy Wam dziś sprzyjają, tak że możecie już żyć weekendem. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki przeżywają właśnie drugą młodość, a wszystko to za sprawą nowej miłości. Szybsze bicie serca, słodkie wiadomości, randki w środku tygodnia zdecydowanie jesteście w swoim żywiole. Taki stan ducha potrwa do końca roku, później przyjdzie czas na deklaracje. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Bliźnięta każdą chwilę zechcą spędzić z rodziną, chociaż to dopiero środa, a do świąt jeszcze daleka Wy już robicie listę prezentów i puszczacie w domu kolędy. Miła atmosfera zdecydowanie Wam się należy, trwa dobra passa w domu Bliźniąt. 

Feng shui - na czym polega ta filozofia?Feng shui - poznaj najważniejsze zasady i wykorzystaj je w domu i w biurze

Horoskop dzienny - Rak

Raki kochają zakupy, nowa kurtka? A może czas na nowe buty zimowe? To wszystko Wam się teraz przyda, nie musicie oszczędzać, po Nowym Roku czeka Was stały dopływ gotówki z zaskakującego źródła. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś snuć się po domu z kubkiem kawy, ani praca, ani obowiązki domowe nie będą w stanie zmusić Was do wysiłku. Organizm musi się najpierw zregenerować i kropka. Taki dzień sam na sam ze sobą z pewnością Wam się przyda. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś bardzo zajęte szykując mikołajkowe niespodzianki, zakupy zrobione znacznie wcześniej sprawiły, że teraz wieczorem będziecie mogli chwilę odpocząć i może nowa książka wreszcie się przeczyta. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi mają śmiałe plany na przyszłość, zmiana miejsca zamieszkania, a może nowy samochód? To dobry moment na takie decyzje, gwiazdy sprzyjają Wam i Waszym bliskim. To, o czym warto pamiętać to dokładna analiza umowy, najlepiej z udziałem specjalisty. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony muszą popracować nad związkiem, miłość nie jest podarunkiem bezzwrotnym, natłok obowiązków oraz liczne telefony sprawiają, że jesteście coraz dalej od siebie. Nie przegapcie momentu, kiedy to wszystko będzie już skończone. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce czeka awans w pracy, skończą się wymówki o trudnych czasach i cięciach. To jest Wasz czas i warto walczyć o swoje, dodatkowe obowiązki muszą oznaczać wyższą pensję, ten temat to teraz priorytet. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce wejdą w leniwy tryb i nic nie zapowiada, żeby miały z niego wyjść aż do wieczora. Nagłe zaproszenie całkiem odmieni Wasz stosunek do życia, wrócą Wam siły witalne i radość, która ostatnio trochę Was omija. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki muszą skupić się na relacjach, nawet jeśli nie możecie się z kimś spotkać osobiście, to zawsze warto próbować wykonać telefon lub wysłać wiadomość. To, od Was zależy jak będzie wyglądało Wasze życie, czy dalej będziecie samotną wyspą, czy wrócicie na łono rodziny. 

Astrologowie z faz Księżyca starają się wywróżyć, jak będziemy się czuli i na co będziemy mieli ochotęJaki wpływ mają na nas fazy Księżyca?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby zapragną eleganckiego wieczoru, na przekór wszystkiemu zaczniecie przygotowania do kolacji przy świecach w odświętnym stroju. Taka forma ucieczki od rzeczywistości jest bardzo miła i warto z niej korzystać. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Doda w skąpym stroju chwali się efektami swoich treningów