Horoskop dzienny - 27 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 27 września. Jak zakończy się ten tydzień? Sprawdź, czy gwiazdy tym razem będą Ci przychylne, czy jednak w jakichś kwestiach powinieneś/powinnaś szczególnie uważać.

Horoskop dzienny – Baran

Chociaż na pewno masz dosyć tego tygodnia, bo okazał się wyjątkowo niewdzięczny, wiedz, że niedziela wreszcie przyniesie odrobinę wytchnienia. Ktoś dla Ciebie ważny (choć niekoniecznie z najbliższej rodziny), sprawi Ci wyjątkowo przyjemną niespodziankę. W końcu też poczujesz, że znajdujesz się we właściwym miejscu.

Horoskop dzienny – Byk

Oszczędzaj się, bo ostatnio poważnie zaniedbałeś/zaniedbałaś swoje zdrowie. Niech ta niedziela będzie dla Ciebie okazją do prawdziwego wypoczynku – w samotności lub w rodzinnym gronie, jak wolisz. Zapomnij na chwilę o pracy i pozwól sobie na odrobinę relaksu.

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Chociaż lubisz dbać o innych, ten jeden dzień poświęć samemu/samej sobie. Odpoczynek wreszcie Ci się przyda, a zdrowy egoizm to coś, o czym od czasu do czasu warto pamiętać. Tej niedzieli zrób coś wyłącznie dla siebie – znajdź czas na swoje ulubione zajęcie i przez moment nie myśl o innych.

Horoskop dzienny – Rak

Ten dzień nie zacznie się dla Ciebie najlepiej. Poranek może się okazać trudny, gdyż na Twojej drodze pojawią się niespodziewane przeszkody. Z równowagi wyprowadzi Cię telefon od bliskiej osoby, bo prawdopodobnie zaskoczy Cię w dość nieprzyjemny sposób. Nie denerwuj się jednak, to tylko przejściowe problemy, z którymi szybko sobie poradzisz.

Horoskop dzienny – Lew

Ten tydzień był dla Ciebie spełnieniem marzeń, jednak miej się na baczności, bo jeśli nie będziesz dostatecznie uważał/uważała, może się przykro skończyć. Najlepiej unikaj zatłoczonych miejsc, ułożenie gwiazd nie sprzyja Twojemu szczęściu, a po co kusić los i narażać się na kradzież lub zgubę czegoś naprawdę cennego, czego zapewne już nie odzyskasz?

Horoskop dzienny – Panna

Ktoś z Twojego otoczenia mocno Cię zrani. Nie martw się jednak, bo oparcie znajdziesz w prawdziwych przyjaciołach. Ostrożnie podchodź jednak do zdradzania swoich sekretów rodzinie, bo mogą nie tylko Cię nie zrozumieć, ale i starać się odciągnąć od powziętych przez Ciebie decyzji.

Horoskop dzienny – Waga

Niedziela to Twój szczęśliwy dzień! Czegokolwiek się dotkniesz, na pewno przyniesie Ci korzyści. Wybierz się gdzieś z przyjaciółmi, odważ się zrobić to, przed czym od dawna się wzbraniasz. Spróbuj też podjąć trudną rozmowę w rodzinnym gronie, do której zbierasz się od tygodni, a może i miesięcy. Pamiętaj, że los jest po Twojej stronie!

Horoskop dzienny – Skorpion

To ten moment, w którym powinieneś/powinnaś się zatrzymać, nim całe życie przeleci Ci przez palce. Pochłonięty/pochłonięta obowiązkami, już dawno nie wiesz, co dzieje się wokół Ciebie. Rozejrzyj się, zobacz, co robią Twoi bliscy i postaraj się im pomóc. Jeszcze nie jest za późno na odnowienie kontaktów i relacji, które ostatnio trochę zaniedbałeś/zaniedbałaś.

Horoskop dzienny – Strzelec

Los szykuje dla Ciebie nagrodę. Twój wysiłek wreszcie się opłaci i osiągniesz swój cel, pomimo dezaprobaty niektórych członków Twojej rodziny. Zwróć jednak uwagę na to, czy wszyscy w Twoim otoczeniu są zdrowi. Prawdopodobnie to już ostatni dzwonek, by zgłosić się do lekarza z dotąd bagatelizowanym problemem.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Złe samopoczucie i melancholia dopadną Cię zaraz po śniadaniu. Niechęć do wszystkiego może okazać się dość frustrująca. Nie zmuszaj się do obowiązków, które możesz odłożyć na kolejny dzień, bo będzie jeszcze gorzej. Odpocznij, zajmij się czymś, co sprawia Ci przyjemność i nie myśl o rzeczach, które mogłyby Cię wpędzić w jeszcze gorszy humor. Pamiętaj – gdy tylko dzień się skończy, będzie lepiej!

Horoskop dzienny – Wodnik

Niespodziewani goście zaburzą Twój rytm dnia. Choć będzie Ci trudno powrócić do wcześniej przerwanych czynności, niezapowiedziana wizyta przyniesie pewne korzyści, których jednak nie dostrzeżesz od razu. Okaż serdeczność i uprzejmość, bo to na pewno się opłaci, zwłaszcza że znajomi szykują dla Ciebie coś, czego długo nie zapomnisz.

Horoskop dzienny – Ryby

Emocjonalne podejście do ostatnich kłopotów sprawi, że nagle zostaniesz sam/sama. Nie wpadaj jednak w panikę i nie szukaj na siłę kontaktu. Znajomi i bliscy muszą po prostu trochę odpocząć, a jednocześnie chcą Ci dać czas na dojście do siebie – nie traktuj tego jak kary, bo drążenie tematu może jedynie pogorszyć sytuację. Wykorzystaj ten czas, skupiając się na sobie. Zamów obiad, dokładnie taki, na jaki masz ochotę lub sięgnij po przysmaki na czarną godzinę, a na pewno będzie Ci łatwiej stanąć na nogi.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej