Horoskop dzienny - 24 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 24 września. Sprawdź, jaka energia będzie Ci dzisiaj towarzyszyć. Być może czeka Cię ważne wydarzenie. Odszukaj swój znak zodiaku i przekonaj się, co przyniesie nowy dzień.

Horoskop dzienny - Baran

Końcówka tygodnia wprawi Cię w dobry nastrój, miła pogawędka przy kawie sprawi, że zechcesz poznać bliżej osobę, którą do tej pory omijałeś szerokim łukiem. Wieczorem uważaj podczas zakupów, pieniądze ostatnio przeciekają Ci przez palce. Postaw sobie cel i zacznij oszczędzać, nie ma innej drogi do realizacji marzeń. 

Horoskop dzienny - Byk

W domu atmosfera będzie napięta, wzajemne pretensje i niedomówienia nie mają ostatnio końca, czasami lepiej jest zrobić krok w tył po to, aby wszystko przemyśleć. To Ty jesteś panem swojego losu, nikt inny. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Przed Tobą rodzinny weekend, zaproś wszystkich do wspólnych przygotowań i rozdziel obowiązki zanim znowu wszystko spadnie na Twoje barki. Sytuacja zawodowa zaczyna się klarować, ale pamiętaj o tym, aby nie stawiać wszystkiego na jedną kartę. 

Horoskop dzienny - Rak

Powoli zamykasz tydzień i dobra wiadomość jest taka, że Twoja praca już wkrótce zostanie doceniona. Wspólne świętowanie zaplanuj w gronie przyjaciół, dla których ostatnio nie było czasu. W Twoim najbliższym otoczeniu jest ktoś, kto bacznie Ci się przygląda, to pierwszy raz, kiedy oboje macie szansę na prawdziwe uczucie. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś błyszczeć na salonach, od rana zapragniesz ubrać się inaczej niż zwykle i odszukasz w szafie wysokie obcasy. Regularny wysiłek fizyczny przynosi oczekiwane efekty, czujesz się coraz lepiej i promieniejesz. Twój partner z pewnością to dostrzeże, czas na romantyczną randkę tylko we dwoje. 

Horoskop dzienny - Panna

Nie martw się na zapas, rozwiązanie problemu, który spędzał Ci ostatnio sen z powiek jest bliżej niż myślisz. Zapomnij o obowiązkach i zaproś Wodnika na długi spacer. To Twój najlepszy kompan do długiej rozmowy w środku lasu. 

Horoskop dzienny - Waga

Po aktywnym początku tygodnia, czas trochę zwolnić wieczorem wycisz telefon i zaplanuj domowe SPA. Weekend przyniesie niespodziewane zaproszenie na imprezę. Przejrzyj szafę lub wybierz się na szybkie zakupy. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Czwartek zapowiada się spokojnie, stresujące sytuacje odejdą w zapomnienie. Spróbuj zaplanować sobie wstępnie przyszły tydzień, zaoszczędzi Ci to stresu i sprawi, że przejmiesz kontrolę nad swoim kalendarzem. Wieczorem miło spędzisz czas w towarzystwie Byka. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Już masz głowę pełną pomysłów na nadchodzący tydzień, sprawdź tylko, czy czasem nie zapomniałeś poinformować o nich bliskich. Jesteś prawdziwym mistrzem informacji na ostatnią chwilę, co może wyprowadzić z równowagi spokojną Rybę.  

Horoskop dzienny - Koziorożec

Idź za ciosem, to Ty najlepiej wiesz, co jest dla Ciebie dobre. Stare przysłowie mówi, że ludzie, którzy nie odnieśli sukcesu, w pewnym momencie zamiast własnego głosu, słuchali sąsiadów i rodziny. Zaufaj intuicji. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Nadal masz wiele niepozałatwianych spraw z bliskimi, życie ucieka Ci przez palce, upór nie jest dobrym doradcą. Posłuchaj rady Skorpiona, zna Cię jak nikt inny i potrafi na zimno ocenić sytuację. Nie daj się wciągnąć w intrygę ze strony Bliźniąt. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Po czasie zawodowej stagnacji, czas na nowy projekt, właśnie stajesz przed szansą, która może Ci się już nie powtórzyć. Gwiazdy Ci sprzyjają, miej oczy szeroko otwarte i nie pozwól, aby inni odciągnęli teraz Twoją uwagę. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Wpadka Izabeli Janachowskiej na InstaStories. Interweniował mąż gwiazdy