Horoskop dzienny - 23 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 23 września. Przekonaj się sam/a, co przyniesie początek nowego tygodnia. Co może Cię dzisiaj spotkać w życiu prywatnym lub zawodowym? Sprawdź, co jest zapisane w gwiazdach.

Horoskop dzienny - Baran

Wstaniesz dziś lewą nogą i trudno będzie Ci się porozumieć z otoczeniem. Zły humor jest złym doradcą, uważaj zanim padną słowa, których już nie cofniesz. Skołatane nerwy ukoisz wieczorem na kanapie w towarzystwie ukochanej osoby i kieliszka wina. 

Horoskop dzienny - Byk

Prowadzisz teraz prawdziwy wyścig z czasem, ale nie martw się sprawy wkrótce się unormują i zyskasz chwilę dla siebie. Zamiast brać wszystko na swoje barki poproś o pomoc swojego partnera. Związek polega na zaangażowaniu każdej ze stron. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

W środę pochłoną Cię sprawy rodzinne, jest jeszcze wiele tematów, które wymagają Twojej uwagi. Pilnuj swojego czasu i nie pozwól, aby ktoś inny przejął nad nim kontrolę. Gdy tylko poczujesz, że wszystko zaczyna Cię przytłaczać przenieść część spotkań na przyszły tydzień. 

Horoskop dzienny - Rak

Dziś jest ważny dzień dla spraw zawodowych, żeby nie zagubić się w kolejnych taskach spisz wszystko na kartce i spróbuj nadać im priorytet. Pamiętaj, że nie ma spraw nie do rozwiązania, wszystko wymaga pracy i czasu, nie zapomnij o przerwie na kawę. 

Horoskop dzienny - Lew

Czeka Cię spokojny dzień, który warto spędzić w gronie rodzinnym. Wybierz się na dłuższe zakupy, zaplanuj pyszny obiad, a wieczorem może seans filmowy? Praca może poczekać, nie przejmuj się tym dzisiaj, wszystkie Twoje projekty idą w dobrą stronę.

Horoskop dzienny - Panna

W dzisiejszym dniu będziesz bujać w obłokach i powoli snuć plany na weekend. Na szczęście praca nie sprawi Ci wiele kłopotów, otacza Cię zgrany zespół i wspólnymi siłami uda Wam się dotrwać do końca tygodnia. Wieczorem spodziewaj się telefonu od bliskiej osoby. 

Horoskop dzienny - Waga

Czeka Cię podróż. Przed tym jak wsiądziesz za kółko postaraj się chwilę wyciszyć. W trakcie będziesz mógł przemyśleć wszystkie sprawy, które od dawna nie dają Ci spokoju. Jedno jest pewne rozwiązanie przyjdzie do Ciebie samo i będzie po Twojej myśli. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Twoja władcza natura może dać o sobie znać, uważaj aby nie sprawić przykrości komuś z bliskiego otoczenia. Z drugiej strony kontroluj sytuację, jeśli nadal chcesz rozdawać karty. Do wspólnego projektu zaproś Byka. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Praca pochłania Cię do reszty i życie domowe zeszło na drugi plan. Postaraj się znaleźć równowagę i zaplanuj rodzinną wycieczkę. Masz wokół siebie ludzi, którym naprawdę na Tobie zależy. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

W pracy względy spokój, to dobry czas na krótkie podsumowanie, czy to jest właśnie to miejsce, w którym czujesz się naprawdę dobrze? W miłości nagły zwrot akcji, niespodziewanie odezwie się do Ciebie dawna sympatia, zanim umówisz się na kawę zastanów się, czy chcesz znowu wpuścić tę osobę do swojego życia. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Masz tendencję do zamiatania problemów pod dywan, są sprawy, które musisz wyjaśnić. Ktoś czeka na Twój telefon i nie ma sensu tego dłużej odkładać. Gwiazdy dzisiaj dają Ci szansę na pojednanie. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Spokój i harmonia tak w skrócie można opisać środę w wydaniu Ryb. W pracy wszystko pod kontrolą, możesz więc bez wyrzutów wybrać się na zakupy na nowy sezon, nie szukaj modowych doradców, bądź własnym guru. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Martyna Wojciechowska: Śpię w biżuterii. Opowiedziała o pierścionku zaręczynowym