Horoskop dzienny - 22 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 22 września. Horoskop pomoże sprawdzić, co przyniesie los. Dzięki niemu dowiesz się, czy gwiazdy właśnie Ci sprzyjają, czy z jakiegoś powodu powinieneś/powinnaś zachować szczególną ostrożność, w którejś z dziedzin życia.

Horoskop dzienny – Baran

Przygotuj się na nerwowy dzień w pracy. Bardzo możliwe, że w wyniku zamieszania Twoje zasługi zostaną umniejszone, a chaos stanie się tak duży, że nie zdołasz nad nim zapanować. Pamiętaj jednak, że ten wieczór będzie idealny, by odprężyć się po trudach dnia – zrób sobie herbatę i posiedź przed telewizorem lub z książką, bo to na pewno pozwoli Ci się zresetować.

Horoskop dzienny – Byk

Choć dzień zacznie się dość niepozornie, czeka Cię coś miłego. Musisz być jednak cierpliwy/cierpliwa i uważny/uważna, by niczego nie przegapić. Zatroszcz się też o najbliższych, bo w ostatnim czasie mogli się poczuć przez Ciebie poważnie zaniedbani. Może zaproponujesz im spontaniczny wypad na pizzę lub do kina?

Horoskop dzienny – Bliźnięta

Twoje problemy jeszcze się nie skończyły. Nie daj się zwieść pozorom, bo to mogłoby uśpić Twoją czujność, a w konsekwencji wpakować Cię w coś jeszcze poważniejszego. Pamiętaj jednak, że możesz liczyć na wsparcie bliskich i nie odtrącaj ich pomocy, zwłaszcza że któreś z nich bardzo chciałoby z Tobą porozmawiać.

Horoskop dzienny – Rak

Tego dnia czeka Cię niespodzianka ze strony najbliższych. Choć praca może Ci się nieco dłużyć, po powrocie do domu wreszcie będziesz mógł/mogła zająć się tym, na co masz ochotę. Niewykluczone, że to właśnie dziś odezwie się do Ciebie ktoś, z kim dawno nie rozmawiałeś/rozmawiałaś.

Horoskop dzienny – Lew

Gorszy okres już za Tobą. Przygotuj się, bo to będzie przełomowy dzień. Zachowaj jednak ostrożność, ponieważ ktoś w Twoim otoczeniu nie jest z Tobą do końca szczery. Trzymaj się więc wyłącznie osób, których jesteś w stu procentach pewny/pewna. Jeśli nie zaczniesz się oglądać wstecz, na dłuższy czas zapomnisz o kłopotach.

Horoskop dzienny – Panna

Przez dwa ostatnie tygodnie mocno zaniedbałeś/zaniedbałaś swoje sprawy zawodowe. To oczywiste, że rodzina jest najważniejsza, ale musisz przyłożyć się także do obowiązków, bo nadchodzi trudny okres. Jeśli będziesz dość wytrwały/wytrwała, to, na co tak długo czekasz, wreszcie stanie się rzeczywistością, a Ty będziesz mógł/mogła odetchnąć z ulgą.

Horoskop dzienny – Waga

Ten dzień to idealna pora na przerwę. Ostatnio dużo pracowałeś/pracowałaś, dlatego musisz wreszcie wrzucić na luz. Regeneracja sił na pewno Ci się przyda. Może po pracy spróbuj się gdzieś wybrać i zrobić coś, na co tylko masz ochotę? Wypoczęty/wypoczęta będziesz zdecydowanie bardziej wydajny/wydajna w pracy i zadowolony/zadowolona z codziennego życia.

Horoskop dzienny – Skorpion

W ostatnich dniach za bardzo skupiasz się na sobie. Porozmawiaj z rodziną, wyjdź gdzieś z przyjaciółmi, dowiedz się, czy niczego nie potrzebują. Niewykluczone, że przeoczyłeś/przeoczyłaś coś ważnego, co starali Ci się przekazać. Wysłuchaj wreszcie głosów z najbliższego otoczenia i sprawdź, co możesz zrobić, by zaradzić nawarstwiającym się problemom w życiu innych.

Horoskop dzienny – Strzelec

Tego dnia dopadnie Cię prawdziwa jesienna chandra. Trudno będzie Ci wstać, wyjść do pracy, a potem znaleźć w obowiązkach coś pozytywnego. Nie poddawaj się jednak i walcz z podłym humorem, bo to tylko niegroźny i krótkotrwały stan, z jakim na pewno sobie poradzisz.

Horoskop dzienny – Koziorożec

Dzień przywitasz z zaskakująco dobrym humorem. To świetny moment, by uporządkować sprawy, które ostatnio uporczywie spychałeś/spychałaś na dalszy plan. Uważaj jednak, aby optymizm nie przysłonił Ci zdrowego rozsądku i pilnuj się przy decyzjach, jakie będziesz podejmować, zwłaszcza w pracy.

Horoskop dzienny – Wodnik

Ranek może dać Ci odrobinę w kość, bo tej nocy z pewnością nie spałeś/spałaś dobrze. Jeśli nie chcesz zmarnować sobie reszty dnia, weź orzeźwiający prysznic, zapewnij sobie odpowiednią dawkę kofeiny i staw czoła przeciwnościom. Jeśli nie poddasz się zaraz na początku, wieczór może się okazać naprawdę przyjemny.

Horoskop dzienny – Ryby

Nikt nie lubi kłótni rodzinnych, a tego dnia nerwowa atmosfera zawiśnie w powietrzu. Jeśli możesz, ustępuj swojej partnerce/partnerowi, by nie wywoływać spięcia, powstrzymaj się też od podejmowania kluczowych decyzji, bo to nie będzie na nie odpowiedni dzień.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz opowiada, jak poznała Jana Kulczyka [PLOTKERSI EKSTRA]