Horoskop dzienny - 21 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 21 września. Przekonaj się, co przyniesie nowy tydzień. Może gwiazdy szykują dla Ciebie małą rewolucję?

Horoskop dzienny - Baran

Nowy tydzień - nowe wyzwania. Już na dzień dobry dostaniesz nowe zadanie, które wydawać będzie Ci się ponad Twoje siły. Nic bardziej mylnego. Dasz radę pod warunkiem, że wesprze Cię odpowiednio dobrany pomocnik.

Horoskop dzienny - Byk

Ciężki początek tygodnia? Na pewno nie w Twoim wykonaniu. Od samego rana przystąpisz do działania pełna/y wigoru i energii. Jednak nie szarżuj. Zadbaj o zbilansowany jadłospis, który pozwoli Ci wytrzymać wysokie tempo, jakie sobie narzucasz.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Problemy zdrowotne w końcu dopadną i Ciebie. Choć sam/a twierdzisz, że jesteś zdrowa/y, jak przysłowiowy koń, to jednak czas udać się na profilaktyczną wizytę do lekarza. Przyjrzyj się także rozkładowi dnia - złe samopoczucie może być wynikiem zbyt małej ilości snu lub nieregularnych pór posiłków.

Horoskop dzienny - Rak

Nowy dzień - nowe szanse. Postaraj się nie patrzeć w przyszłość przez pryzmat ostatnich wydarzeń. Pozwól sobie na otwarcie nowego rozdziału. Czysta karta należy się każdemu. Także Twoim współpracownikom, którym powinno dać się szansę na poprawę. 

Horoskop dzienny - Lew

Zastanawiasz się czy realizowany przez Ciebie projekt ma sens. Oczywiście, że ma. Nie poddawaj się w połowie drogi. Swoje wątpliwości przedyskutuj z bliską osobą. Doda Ci otuchy i wskaże punkt widzenia, którego dotąd nie zauważyłaś/eś.

Horoskop dzienny - Panna

Dwukrotnie zastanów się nim podejmiesz decyzję z zakresu finansów. Pochopne działanie może narazić Cię na spore straty. Pamiętaj: co nagle, to po diable!

Horoskop dzienny - Waga

Nie lekceważ swojej intuicji. Wystrzegaj się osób, które budzą Twoje podejrzenia. Mogą wciągnąć Cię w projekty, które pochłoną mnóstwo wysiłku i nie przyniosą oczekiwanych efektów. Rozrzutność pod koniec miesiąca nie jest dobrym pomysłem - odłóż zakupy na inny moment.

Horoskop dzienny - Skorpion

Choć to poniedziałek to wybierz się na imprezę ze znajomymi. To poprawi Ci humor nadszarpnięty wydarzeniami w pracy. Otwórz się na nowe znajomości - tuż za rogiem czeka na Ciebie prawdziwe uczucie.

Horoskop dzienny - Strzelec

Wolne popołudnie sprawi, że będziesz mieć ochotę na większe zakupy. Pozwól sobie na nie. Twoja sytuacja finansowa jest stabilna, więc bez przeszkód możesz pozwolić sobie na spełnienie swoich zachcianek.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Kłopoty w pracy wpędzą Cię w poczucie bezsensu. Na szczęście to tylko chwilowy kryzys. W podniesieniu się z niego pomoże Ci, nie przyjaciel, a ktoś kogo dotąd miałaś/eś za wroga. Daj szansę tej nowej relacji - może Cię ona zaskoczyć.

Horoskop dzienny - Wodnik

Leniwy poniedziałek to Twój ulubiony początek tygodnia? Niestety nie dziś. Od samego rana pojawiać się będą kolejne nieprzewidziane komplikacje. Dopiero wieczorem będziesz mieć okazję odetchnąć. Postaraj się nie stresować, by nie wywołać problemów z ciśnieniem tętniczym.

Horoskop dzienny - Ryby

Choć poniedziałek zapowiadał się kiepsko z powodu nagłej awarii, to jednak okaże się całkiem przyjemnym dniem. Wszystko za sprawą osoby, która postanowi zrobić Ci niespodziankę. Pamiętaj, by się jej odpowiednio odwdzięczyć.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo Daniel Rusin aka Reżyser Życia zagrał w Koło Plotka