Horoskop dzienny - 26 września [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 26 września. Horoskop pomoże Ci przewidzieć najbliższą przyszłość. Sprawdź, czy dziś gwiazdy będą Ci sprzyjać, czy może powinieneś zachować szczególną ostrożność.

Horoskop dzienny - Baran

Regeneracja to hasło klucz dzisiejszego dnia, Barany lubią w piątki odreagować cały tydzień, zwłaszcza jeśli nocne eskapady to dla Ciebie chleb powszedni. Dziś postaraj się nawiązać kontakt z samym sobą. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki mają dziś mętlik w głowie, liczne zobowiązania rodzinne zdecydowanie Cię przytłoczą. Z tego powodu może dojść do kłótni z partnerem. Kompromis pomoże na chwilę rozwiązać problem, ale nie można zamiatać zmartwień pod dywan. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Super zorganizowane Bliźnięta często odpoczywają przy porządkach, jeśli równo poukładane swetry mają przywrócić w Twoim życiu równowagę to się nie wahaj. Wieczorem ktoś mile Cię zaskoczy i finalnie trzeba będzie wyskoczyć z dresów i szlafroka. 

Horoskop dzienny - Rak

Przed Tobą aktywna sobota, rowery, zakupy, rachunki. Postaraj się wygospodarować chociaż chwilę dla siebie. Kiedy ostatnio miałeś czas na pizzę na kanapie i dobre wino? Zaproś Strzelca i bawcie się dobrze. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy wpadną w wir porządków, nikogo z domowników to nie zdziwi, bo właśnie tak lubicie wypoczywać. Żeby umilić sobie te chwile pomiędzy pralką i suszarką, puść w tle ulubiony serial. Wieczorem czeka Cię nagroda, ktoś zaprosi Cię na szybkiego drinka na mieście. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny powinny w ten weekend zacisnąć pasa. Ostatnio trochę Was poniosło na zakupach, a już w planach masz kolejne wydatki. Tymczasem Twój portfel nie jest workiem bez dna. To samo dotyczy zakupów przez internet. Hasło klucz: wyluzuj. 

Horoskop dzienny - Waga

Wagi najlepiej czują się na łonie natury, aktywność fizyczna jest dla Was szalenie ważna, tak będzie i tym razem. Rower, ćwiczenia na świeżym powietrzu - to pozwoli Ci odzyskać równowagę. Wieczorem zaszyjesz się w kuchni z nowym przepisem. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony są bardzo towarzyskie i cenią sobie weekendy na bogato, tak będzie i tym razem. Czeka Cię niespodziewana wyprawa w nieznane w doborowym towarzystwie, nie zwlekaj ani chwili, dla takich weekendów warto pracować cały tydzień. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Jak zawsze masz mnóstwo planów na sobotę, każdy nowy mini projekt zaczynasz z wielką pasją, pamiętaj, żeby nie zatracić się w małych rzeczach, bo często właśnie przez to umykają Ci naprawdę ważne sprawy. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Po intensywnym tygodniu pełnym wątpliwości czas chwilę odpocząć, zapomnij o pracy skup się na życiu tu i teraz. Daj się wyciągnąć bliskim na spacer i korzystaj z pięknej polskiej jesieni. Dobrej rady udzieli Ci Ryba, warto jej posłuchać. 

Horoskop dzienny - Wodnik

W sobotę często zamykasz się w swoim małym świecie, tak będzie i tym razem. Zapragniesz spokoju i wyciszenia, nie potrzebujesz gromadki ludzi do towarzystwa, uważaj jednak, aby swoim zachowaniem nie zerwać wszystkich więzi. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ta sobota to będzie dzień pełen wrażeń, zacznij od mocnej kawy i zapnij pasy. Czekają Cię niezapowiedziane wizyty przyjaciół, a nawet nocna impreza w klubie. Bądź otwarty na wszystkie propozycje, tej nocy możesz spotkać kogoś, kto zostanie w Twoim życiu na dłużej. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl >>>

Zobacz wideo "Love Island". Do programu dołączy nowa uczestniczka