Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch są małżeństwem od 10 lat. Na jaw wyszła różnica wieku między nimi

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch bardzo chronią prywatności. "Super Express" dotarł jednak do informacji na temat roku urodzenia żony skoczka. Okazuje się, że jest od niego starsza.

Kamil Stoch to nasza duma narodowa. Skoczkowi narciarskiemu wiedzie się nie tylko zawodowo, ale i prywatnie - jest szczęśliwym mężem Ewy Bilan-Stoch. Para pobrała się 7 sierpnia 2010 roku w kościele paulinów na Bachledówce we wsi Czerwienne. Do tej pory mało kto wiedział, ile lat dzieli zakochanych. Teraz tabloid podaje, kto jest starszy!

Zobacz wideo

Kamil Stoch i Ewa Bilan-Stoch są małżeństwem od niespełna 11 lat. Kamil jest młodszy od żony

Kamila Stocha i Ewy Bilan-Stoch nie można nazwać celebrytami. Małżeństwo stroni od medialnych wystąpień i opowiadania w sieci o swojej miłości. Uczucie między nimi jest bardzo mocne, o czym może świadczyć fakt, że już za kilka miesięcy będą świętować 11. rocznicę ślubu. "Super Express" dotarł właśnie do bardzo prywatnych informacji z ich życia. Okazuje się, że skoczek narciarski jest młodszy od swojej żony o dwa lata. 25 maja skończy bowiem 34 lata, Ewa od 1 stycznia jest 36-latką.

Kamil Stoch, Ewa Bilan-StochKamil Stoch, Ewa Bilan-Stoch instagram.com/ewabilanstoch

Informacje, jakie podaje tabloid, nie są przypadkowe. W sezonie zimowym skoczkowie narciarscy stają się bohaterami serwisów internetowych i kolorowych czasopism. Zainteresowanie wokół nich wzrasta w momencie, w którym odnoszą tak znaczące sukcesy, jak ostatnio. Przypomnijmy, że Piotr Żyła został mistrzem świata w skokach narciarskich na skoczni normalnej, a w klasyfikacji generalnej Kamil Stoch zajmuje trzecie miejsce.

Ewa Bilan-Stoch - kim jest żona Kamila Stocha?

Ewa Bilan-Stoch z wykształcenia jest pedagogiem. Jest także absolwentką Krakowskich Szkół Artystycznych i na co dzień zajmuje się fotografią. Próbowała też swoich sił jako modelka. Wzięła udział m.in. w pokazie mody "Polki Folki", który odbył się w Zakopanem w 2019 roku. Na wybiegu poradziła sobie fenomenalnie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA