Zgrupowanie przed mundialem rozpoczęte. Grosicki z żoną i córką, Bereszyński z niemowlęciem... Zabrakło najważniejszego nazwiska

Rozpoczęło się zgrupowanie piłkarzy przed mundialem w Rosji. Do Juraty przybyli m.in. Kamil Grosicki i Bartosz Bereszyński ze swoimi rodzinami. A gdzie jest Robert Lewandowski?

Mundial 2018. 21 maja reprezentanci Polski w piłce nożnej rozpoczęli przygotowania do mundialu w Rosji. Na zgrupowanie w Juracie przybyło kilku piłkarzy, którzy zabrali ze sobą swoje rodziny. Zabrakło jednak Roberta Lewandowskiego. Powód? Gwiazdor dojedzie do kadry dopiero na zgrupowanie w Arłamowie (28 maja). "Lewy" ma na razie inne obowiązki. 

Zgrupowania nie rozpoczniemy w poniedziałek w pełnym składzie, bo zgodnie z indywidualnymi ustaleniami z selekcjonerem zawodnicy mogą docierać do Juraty także w kolejnych dniach - wyjaśniał rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski.

Kto więc zjawił się nad morzem? Między innymi Karol Linetty, Bartosz Bereszyński z 7-miesięcznym synem, a także Kamil Grosicki w towarzystwie żony, Dominiki Grosickiej i ich córki, Mai. 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>>

Piłkarze mają zapewnione naprawdę świetne warunki, w tym m.in. duży basen i pokoje z widokiem na morze (zdjęcia zobaczycie w naszej galerii). Podczas zgrupowania, oprócz treningów, kadra spotka się z prezydentem Andrzejem Dudą w jego rezydencji na Helu. 

JT

Więcej o: