Nie tylko Meghan i Harry wczoraj świętowali. Ta para polskich dziennikarzy też stanęła na ślubnym kobiercu

19 maja był przełomowym dniem nie tylko dla księcia Harry'ego i Meghan. Sakramentalne "tak" powiedziała też sobie para polskich dziennikarzy.

Tematem numer jeden na świecie jest obecnie ślub księcia Harry'ego i Meghan. Jednak nie tylko oni stanęli wczoraj na ślubnym kobiercu. Pobrała się także para polskich dziennikarzy. Radosław Mróz (dziennikarz TVN24) i Justyna Śliwowska (prezenterka TVP) zostali małżeństwem.

Dziennikarze pokazali jedynie drogę z kościoła na wesele. Resztę szczegółów postanowili zachować dla siebie i bliskich. Trochę więcej zdradziła Magdalena Lamparska, która była zaproszona na ślub i przyjęcie. Na swoim Instagramie pokazała pannę młodą idącą do ołtarza.

<<< ZOBACZ >>>

Para o swoich zaręczynach poinformowała w październiku ubiegłego roku. Mróz poprosił o rękę swoją partnerkę w dniu jej urodzin. Śliwowska nie kryła swojego zaskoczenia, ale bez wahania powiedziała "tak".

MT

-----------------------

Napisaliście ponad 30 tysięcy komentarzy z prośbą o Magdę Gessler w "Kole Plotka". Aby to się udało, potrzebujemy Waszej pomocy. Szczegóły poniżej:

 
Więcej o:
Komentarze (21)
Radosław Mróz i Justyna Śliwowska są już po ślubie. Ceremonia odbyła się tego samego dnia, co ślub Meghan i Harry'ego
Zaloguj się
 • Gość: zenek

  Oceniono 6 razy 6

  Zdecydujcie sie, Śliwińska, czy może jednak Śliwowska..

 • Gość: Gość

  Oceniono 4 razy 4

  Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia.

 • ches-ter70

  Oceniono 2 razy 2

  Kolejnym przykład, że poziom GW leci na łeb na szyję niestety. Śliwowską z uporem maniaka nazywacie Śliwińską. Pod każdym zdjęciem zmieniacie jej nazwisko, pomimo że widoczny doskonale tam jest jej nick "miss_sliwowska". Problem ze wzrokiem czy z rozumem?

 • jestem_synem_roma

  Oceniono 2 razy 2

  Nie znam tych ludzi.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 3 razy 1

  Miłość ponad podziałami! xD

 • Gość: cc

  Oceniono 2 razy 0

  jak to pieknie kobieta I mezczyzna na slubnym kobiercu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX