Barwy szczęścia, odc. 1736 - Wilk rzuca się na Oliwiera

Jeśli pragniesz silnych emocji i interesują Cię dalsze losy ulubionych bohaterów - 1736. epizod "Barw szczęścia" z pewnością spełni Twoje oczekiwania! Angela rozmawia z przyjaciółmi i prosi ich, żeby nie mówili o niej i Robercie dyrekcji. Natalia jedzie zaś na branżowe szkolenie, a Maciej jest chorobliwie zazdrosny o narzeczoną, co kończy się poważną bójką. Dziewczyna wstydzi się za zachowanie swojego partnera...

Barwy szczęścia - Prośba do przyjaciół

Milewicz i Angela znów mieszkają razem. Robert jednak jest przerażony na samą myśl o tym, że ktoś mógłby o tym donieść dyrektorce – z pewnością straciłby wtedy pracę. Nastolatka postanawia wziąć sprawy w swoje ręce i poprosić przyjaciół o dyskrecję. To pierwszy raz od dawna, kiedy jest szczera ze swoimi znajomymi. Oliwka bardzo to docenia – na wyznanie Angeli reaguje uśmiechem i zapewnia ją, że będzie ją wspierać. Jej entuzjazmu nie podziela jednak Kajtek, którego wciąż dręczą poważne wątpliwości co do związku przyjaciółki z nauczycielem. Z kolei między Magdą a Sebastianem panuje napięta atmosfera – kobieta nie może pogodzić się z faktem, że jej mąż podsłuchiwał własną córkę.

Wilka zżera zazdrość

Natalia jedzie na szkolenie przeznaczone dla agentów nieruchomości. Zawozi ją tam Wilk, który orientuje się, że na miejscu jest także Oliwier. Obsesyjnie zazdrosny Maciej wpada na pomysł, że zostanie w hotelu – w ten sposób będzie miał oko na poczynania narzeczonej. Szybko jednak traci nad sobą kontrolę; już na spotkaniu integracyjnym prowokuje bójkę z rywalem. Natalia ma tego wszystkiego serdecznie dosyć i wybiega z lokalu. Kogo wybierze dziewczyna? Zobacz nowe epizody Barw szczęścia!