Barwy szczęścia (1735) - Magda bierze stronę Angeli

Co nowego przydarzy się bohaterom "Barw szczęścia" w 1735. epizodzie kultowej produkcji TVP2? Iwona jest zupełnie zdołowana tym, że jej decyzja mogła przyczynić się do śmierci odesłanego z przychodni Jareckiego. Tymczasem Magda stara się zaprowadzić pokój między Angelą i Sebastianem, jednak gdy dowiaduje się, co zrobił jej mąż, zmienia swoje podejście. Malwina poznaje zaś prawdę o romansie swojej mamy - można się łatwo domyślić, w jaki sposób zareaguje...

Barwy szczęścia - Iwonę zżerają wyrzuty sumienia

Śmierć Jareckiego spędza Iwonie sen z powiek. Lekarka jest przekonana, że przyczyniła się do zgonu pacjenta, chociaż nawet go nie zbadała. Alek próbuje ją przekonać, że nie ma sensu się za to obwiniać, ale nie udaje mu się wiele wskórać. Iwona postanawia zmierzyć się z problemem i odwiedzić mieszkanie zmarłego mężczyzny.

Magda dowiaduje się o podsłuchu

Magda przyjeżdża wcześniej z Zakrzewia, bo prosi ją o to Angela. Z początku kobiecie zależy na pogodzeniu nastolatki z Sebastianem. Podczas spotkania dowiaduje się jednak o podsłuchu i nie może uwierzyć, że jej mąż posunął się do czegoś tak podłego, a przy tym nielegalnego. Ostatecznie Magda bierze stronę pasierbicy, a Angela wykrzykuje ojcu, że przez swoje zachowanie nie ma już córki!

Malwina jest wściekła na Annę

Nasielski nie zamierza długo czekać na rozwój wypadków – tuż po rozstaniu Anny z Jerzym udaje się z ukochaną do domku nad jeziorem. Sam Marczak jest zdruzgotany i wydaje mu się, że przeżywa jakiś nieśmieszny koszmar. Mężczyzna nie pojmuje zachowania swojej żony, podobnie zresztą jak sama Malwina, która dopiero dowiaduje się o romansie mamy. Zobacz, co zrobi córka Marczaków w nowych odcinkach Barw szczęścia!