M jak miłość (1326) - czy między Julką a Karskim narodzi się coś więcej?

W 1326 "M jak miłość" wielkie odkrycia, zawiedzione nadzieje i kolejna porcja miłosnych rozterek! Ala dowiaduje się, że od pięciu tygodni jest w ciąży, a to oznacza, że ojcem jej dziecka nie jest wcale Paweł... Julka randkuje przez internet, a kiedy chce umówić się w realu, bierze za swoją randkę znajomego mężczyznę. Tymczasem Marysia orientuje się, że jej były mąż znów umawia się z młodszą od siebie kobietą.

M jak miłość - Owoc zdrady

Ala zaraz po powrocie do Polski wybiera się do ginekologa. Paweł o niczym nie wie. Kobieta zyskuje natomiast potwierdzenie swojej ciąży. Dowiaduje się też, że zaszła w nią 5 tygodni temu, a to jednoznacznie wskazuje na to, że ojcem dziecka jest jej znajomy z pracy. Ala rozumie, że jej zdrada ujrzy światło dzienne w najtragiczniejszy możliwy sposób i zupełnie ją to podłamuje. Ponadto Basia zwierza się Pawłowi ze swoich złych przeczuć dotyczących wakacji w Londynie.

Randka z Karskim

Julka szuka miłości w internecie. Poznaje w sieci mężczyznę, który intryguje ją na tyle, że umawia się z nim w bistro. Kiedy już jest na miejscu, spotyka Jakuba Karskiego i zakłada, że to on chciał się z nią spotkać...

Marysia poznaje prawdę

Wierni widzowie M jak miłość z pewnością pamiętają romans Artura z młodszą Teresą, który zupełnie zrujnował jego małżeństwo z Marysią. Jak się okazuje, historia lubi się powtarzać. Maria dowiaduje się, że jej były mąż kolejny raz znalazł sobie kogoś młodszego. Jego nowa wybranka to Kamila Milewska. Wygląda jednak na to, że Rogowska życzy Arturowi szczęścia.