Na Wspólnej (2573) - pocałunek Dominika i Darii

Co stanie się w 2573 odcinku "Na Wspólnej"? Czy starania Darii wreszcie przyniosą zamierzony efekt, a Dominik odwzajemni jej zainteresowanie? W najnowszym epizodzie młoda Dziedzicówna uwodzi osamotnionego chłopaka. Z kolei Michał po rozmowie z Małecką niespodziewanie traci przytomność, a matka Kolendy trafia na oddział i - ku rozpaczy swojej córki - zaczyna kokietować Ostrowskiego... Do czego to wszystko prowadzi? Koniecznie przekonaj się na własne oczy!

Na wspólnej - Namiętne chwile w basenie

Dominik obchodzi swoje urodziny, ale nie ma nastroju do świętowania. Wręcz przeciwnie, jest zupełnie zdołowany – Kasia nawet do niego nie zadzwoniła z życzeniami. Na przyjęciu towarzyszy mu Daria, ale Dominik i tak źle się bawi i chce wrócić do domu. Nagle młoda Dziedzicówna mówi, że przygotowała dla chłopaka niecodzienny prezent. Prowadzi solenizanta do pięknej willi i nalewa mu szampana. Nie mija dużo czasu, a młoda para ląduje w basenie i zaczyna się całować...

Nieprzytomny Michał

Na polecenie Ilony Michał wybiera się na rozmowę z Małecką – jedną z najbogatszych kobiet biznesu w kraju. Wywiera ona na Brzozowskim ogromne wrażenie. Kiedy później Michał pije z Marcinem z okazji jego powrotu do Polski, wydarza się coś niespodziewanego. Tuż po tym, jak obiecuje znajomemu pracę, traci przytomność.

Matka Kolendy na oddziale

W szpitalu pojawia się Teresa Boska, która okazuje się matką dyrektor Kolendy. Egzaltowana pacjentka wyraźnie podziwia Ostrowskiego i bez skrępowania go kokietuje. Kolenda spostrzega, co się święci i bezwzględnie zakazuje ordynatorowi leczenia swojej mamy.