Na Wspólnej (2573) - gorące pocałunki w basenie

Co nowego wydarzy się w kolejnym, 2573 epizodzie serialu TVN pt. "Na Wspólnej"? Daria już od dłuższego czasu próbuje zająć miejsce Kasi, ale Dominik jest wierny swojej dziewczynie... Czy w swoje urodziny zmieni nastawienie i zrozumie, że Kasia wcale go nie kocha? Ponadto w nowym odcinku obserwujemy utratę przytomności przez Michała i mamę dyrektor Kolendy kokietującą w najlepsze ordynatora szpitala... Jak to wszystko się skończy? Przekonaj się, oglądając 2573 epizod "na Wspólnej"!

Na wspólnej - Urodziny Dominika

Nadchodzi dzień urodzin Dominika. Chłopiec nie czuje się jednak tak, jakby było co świętować – cały czas zadręcza się faktem, że Kasia nawet do niego nie zadzwoniła. Towarzystwo Darii jest pomocne, ale mimo wszystko Dominik ma zamiar opuścić imprezę przed czasem. Wtedy Dziedzicówna zaskakuje go nietypową niespodzianką – zabiera go do willi z basenem, gdzie proponuje mu szampana, a potem namiętnie go całuje. Czy Darii uda się nareszcie zająć miejsce w sercu Dominika, jakie do tej pory było zarezerwowane dla Katarzyny? A jeśli tak, to czy wyjdzie to wszystkim na dobre?

Dziwny przypadek Michała

Ilona wysyła Michała na spotkanie z kobietą sukcesu – Małecką. Należy ona do najbogatszych kobiet w Polsce. Jej osoba bardzo imponuje Brzozowskiemu. Potem Michał i Marcin piją z okazji tego, że ten drugi zdecydował się wrócić do Polski. Michał zapewnia kolegę, że pomoże mu załatwić pracę. Zupełnie niespodziewanie traci jednak przytomność...

Ostrowski wpada w oko Boskiej

Nową pacjentką szpitala zostaje Teresa Boska – mama dyrektorki placówki. Pacjentka nie ukrywa, że Ostrowski bardzo jej się podoba, a wręcz jawnie go uwodzi. Widzi to Kolenda, która nie zamierza tolerować flirtu między ordynatorem a własną matką.