M jak miłość (1325) - Marcin poznaje tajemniczą Anię

W 1325. odcinku "M jak miłość" mają miejsce wydarzenia, które już od dawna były wyczekiwane przez fanów serialu; nie obejdzie się jednak także bez nieprzyjemnych sytuacji. Po rozmowie ze Zduńską Marcin udaje się do Gdyni - chce porozmawiać z Izą i wszystko z nią wyjaśnić. Tymczasem Górecki wciąż usiłuje pogodzić się z Olgą, której najwyraźniej grozi niemałe niebezpieczeństwo. Dowiedz się, co wydarzy się dalej!

M jak miłość - Chodakowski wyrusza do Izy

Kinga wciąż pracuje nad awansem swojego małżonka. Postanawia zaprosić na kolację Wernera – ma nadzieję, że okaże się to pomocne. Zduńska wysłuchuje też problemów zrozpaczonego Marcina, który opowiada jej o niedawnym spotkaniu z Arturem. W odpowiedzi słyszy, że powinien odszukać Izę i przeprowadzić z nią szczerą rozmowę. Marcin decyduje się usłuchać Kingi, choć boi się, że Iza nie będzie chciała go wysłuchać. Poszukiwania rozpoczyna od ciotki Izy, która jednak twierdzi, że nie ma z nią żadnego kontaktu; w dalszej kolejności szuka pomocy u Jakuba Karskiego. Tymczasem Iza wierzy w kolejne kłamstwa Artura; kiedy dzwoni do niej Marcin, odrzuca go. Na domiar złego Chodakowski upuszcza telefon. Kiedy próbuje go odzyskać, podbiega do niego przerażona dziewczyna o imieniu Ania.

Groźby Igora

Górecki w dalszym ciągu usiłuje pogodzić się z Olgą, podczas gdy Radek znowu wpada w tarapaty. Do bistro wpada Igor, który żąda spłaty długu razem z wielkimi odsetkami karnymi. Odgraża się Małkowskiemu, że jeśli nie ureguluje zaległości, Oldze będzie potrzebny chirurg plastyczny. Jak rozwinie się ta sytuacja? Dowiedz się, oglądając M jak miłość!