Na Wspólnej (2572) - Roman poznaje prawdę o podwójnym życiu Zimińskiego

Co nowego stanie się w kolejnym, już 2572 epizodzie serialu "Na Wspólnej"? Czy mafijna intryga dotycząca wykupu warszawskich kamienic znajdzie wreszcie swój koniec? Nowy odcinek kręci się wokół lęków Igora Nowaka o bezpieczeństwo Julki. Tadeusiak próbuje wskórać większe zaangażowanie policji w sprawę - boi się, że mała niebawem zostanie porwana. Roman dowiaduje się o romansie Marka i jest wściekły na zachowanie swojego kolegi. Tymczasem między Kolendą a Ostrowskim znów wybucha kłótnia - zakupienie sprzętu wcale likwiduje napięcia między tą dwójką.

Na wspólnej - Nowak martwi się o Julkę

W wyniku starcia z lokalnymi gangsterami Jakub stracił życie, a codzienność Eli i Igora zamieniła się w piekło. W poprzednim odcinku Na Wspólnej mafia usiłowała porwać małą Julkę w reakcji na decyzję Elżbiety o przyjęciu spadku. Opiekunowie dziewczynki czują się zaszczuci i zagrożeni – obawiają się o życie swoje i małej, nie chcą nawet wychodzić na zewnątrz. Robert próbuje zmobilizować policję do działania – boi się, że przy braku szybkiej reakcji dojdzie do porwania dziewczynki, więc naciska w tej sprawie na wyżej postawionego funkcjonariusza.

Czy Roman pomoże Markowi?

Marek udaje się do Romana z przyjacielską prośbą – prosi kolegę, żeby ten krył go przed Danką. Roman szybko dochodzi do wniosku, że Zimiński ma kogoś na boku, a ponieważ on sam został zdradzony, czuje się oburzony. Czy pomoże Markowi w jego oszustwach?

Kolejna awantura na oddziale

Kolenda kupuje nowy sprzęt, ale Ostrowski wciąż jest pogniewany – tym razem o to, że jego szefowa skorzystała z oferty, jaką on sam zdecydował się odrzucić.

Więcej o: