Na dobre i na złe, odc. 683 - Wiktoria w ciąży!

Najnowszy odcinek "Na dobre i na złe" jest pełen nieprzewidywalnych splotów akcj. Co wydarzy się w Leśnej Górze w 683. epizodzie? Sytuacja wokół Adama z dnia na dzień coraz bardziej się komplikuje. Oliwia, która niedawno urodziła mu syna, wpada w konflikt z Wiktorią. Oskarża ją o nieetyczne zachowanie. Sam Krajewski nie jest za to pewien, czy jest ojcem małego Józia. Doktor Consalida podejrzewa, że może być w ciąży. Decyduje się zrobić aż... siedem testów ciążowych. Falkowicz udziela pomocy nauczycielowi w szkole. Pacjentką szpitala w Leśnej Górze zostaje także kobieta, która w mózgu ma nieoperacyjnego guza.

Na dobre i na złe - Konflikt Oliwii i Wiktorii

Po ciąży Oliwia ma poważne problemy ze swoimi piersiami. Zgłasza się na konsultacje lekarską, gdzie bada ją doktor Consalida. Pacjentka zarzuca lekarce, że cały czas probuje ingerować w jej związek z Adamem. Uważa, że jest zazdrosna o to, że Krajewski spędza teraz dużo czasu ze swoim nowo narodzonym synem. Wściekła Wiktoria decyduje się na rezygnacje z opieki na Oliwią.

Nowy problem Wiktorii

Przyjaciel lekarki zwraca jej uwagę, że ostatnio wyraźnie urosły jej piersi. Przekonuje, że powinna sama zrobić test ciążowy. Wiktoria udaje się do apteki i kupuje ich aż siedem, by mieć pewność co do swojego stanu. Wkrótce okazuje się, że wszystkie testy dają jej tą samą odpowiedź. Doktor Consalida spodziewa się dziecka! W tej sytuacji nie wie co powinna zrobić. Postanawia złożyć wypowiedzenie z pracy w Leśnej Górze i wyjeżdża. Lekarka nie chciała nawet pożegnać się z Adamem.

Więcej o: