Na Wspólnej, odc. 2543 - silne bóle Anastazji, spięcie między Iloną a Izą

Jeśli zastanawiasz się, co przyniesie 2543 odcinek "Na Wspólnej" - mamy dla Ciebie garść przydatnych informacji

Dziś w "Na wspólnej": Anastazję dopadną na tyle silne bóle, że będzie musiała zostać przewieziona do szpitala. Żeby schwytać Maćka podczas kradzieży, Joanna szykuje na niego pułapkę. W tym samym czasie między Iloną a Izą wybucha ogromna kłótnia.

Ciąża Anastazji zagrożona?

Tomek tak bardzo troszczy się o swoją ciężarną narzeczoną, że spełnia wszystkie jej zachcianki. Anastazja widzi jego starania, jest szczęśliwa i bardzo to docenia. Okres sielanki kończy się jednak tego samego popołudnia. Kobietę dopadają nagle bardzo dokuczliwe bóle. Niewiele zwlekając, zestresowani Ziębowie zamawiają taksówkę, która zawozi ciężarną do szpitala. Ginekolog od razu wystawia diagnozę. Anastazja jest zaskoczona, a przede wszystkim ogromnie poruszona.

Pułapka na Maćka

Joanna jest święcie przekonana, że Maciek podkrada z kliniki psychotropy. Nie ma jednak na to żadnych dowodów poza swoimi przypuszczeniami i pustkami w sejfie. Żeby uzyskać twardy dowód i złapać złodzieja na gorącym uczynku, Joanna szykuje sprytny plan. W tym samym czasie młodsi bohaterowie „Na Wspólnej” mierzą się z własnymi problemami. Franek ma już dość spożywania energetyków, a Maja sugeruje mu przerzucenie się na mocniejsze środki.

Kłótnia Zdybickiej i Brzozowskiej

Warski chce odłożenia w czasie remontu swojego fitness-clubu. Prosi o to Izę, argumentując, że nie ma wystarczająco dużo gotówki na wywiązanie się z kontraktu. Obwinia za to swojego wspólnika, który zrezygnował z interesu i zostawił go na lodzie. Iza daje się przekonać. Kiedy dowiaduje się o tym Ilona, między kobietami wybucha kłótnia. Zdybicka wytyka Brzozowskiej, że ta nie myśli jasno, bo czuje coś do Warskiego. Kobiety nie przebierają w słowach – dochodzi między nimi do ostrej wymiany zdań.