Agent 2 Gwiazdy - czy drugi sezon powtórzy sukces pierwszej części?

14 lutego 2017 roku stacja TVN rozpoczęła emisję drugiej części reality show "Agent Gwiazdy". Poprzednia część wróciła po czternastu latach na ekrany i zyskała dużą popularność. Aby część druga była równie popularna zaproszono do udziału w niej znanych ludzi.

Tak jak poprzednią część programu, drugi jego sezon prowadzi znana i lubiana prezenterka - Kinga Rusin. Wraz z ekipą, Kinga wyjechała do malowniczej, pełnej niespodzianek Argentyny i to właśnie tam rozegra się pojedynek trzynastu uczestników z tytułowym Agentem.

Co może przyczynić się do sukcesu drugiego sezonu?

Na pewno mogą przyczynić się do tego sami uczestnicy – skrzętnie dobrani, w różnym wieku, reprezentujący różne środowiska, różnie reagujący w sytuacjach trudnych, a wśród nich jeden specjalny – Agent. Tym razem do udziału w programie stacja TVN zaprosiła m.in. ludzi mediów – Internetu, telewizji i radia: Darię Ładochę, Michała Będzimirowskiego, Jarosława Kreta, Odetę Moro i Piotra Kędzierskiego. Zaproszenie do programu przyjęli również aktorzy: Olga Frycz, Alan Andersz i Marek Włodarczyk  oraz muzycy: Jula Fabiszewska i Tomasz Niecik. W programie mogliśmy oglądać również  panie związane ze sportami walki: Joannę Jędrzejczyk i Agnieszkę Rylik oraz parę modeli: Edytę Zając – Rzeźniczak i Mateusza Magę.

Niezmienna formuła "Agenta"

Formuła programu zakłada, że w jego trakcie uczestnicy mają realizować wyznaczane przez prowadzącą zadania, zdobywając tym samym pieniądze dla grupy lub trofea dla siebie, np. immunitet. W każdym odcinku uczestnicy muszą również typować wśród siebie Agenta. Jego misją jest krzyżowanie plany grupy, przeszkadzanie w realizacji zadań i w zdobywaniu pieniędzy. Zadania wywołują u uczestników różne emocje -  czasami są to zadania bardzo trudne fizycznie, czasami wymagające od nich wiedzy lub sprytu. W każdym odcinku żegnamy jednego uczestnika - tego, który najgorzej typował Agent lub zrobił to najwolniej.

Każdego wtorkowego wieczoru przed telewizorami z włączonym TVN-em zasiada bardzo wielu Polaków. Część  z nich ma swoje typy na Agenta i pewnie niejednokrotnie zazdrości gwiazdom tego ciekawego doświadczenia.

J.W.