Carpool Karaoke - amerykańskie show, które kochają Stany Zjednoczone

Carpool Karaoke jest to część amerykańskiego programu rozrywkowego pt. ?Late, Late Show with James Corden?. W programie tym prowadzący zabiera na przejażdżkę celebrytów, których zadaniem jest śpiewanie razem z prowadzącym puszczanej muzyki.

Program ten cieszy się ogromną popularnością i jego fragmenty stale krążą w sieci, posiadając rekordowe ilości odsłon. A jest co oglądać, bowiem brytyjski aktor oraz komediant zabrał na przejażdżkę takie gwiazdy jak Justina Biebera, Adele oraz pierwszą damę Stanów Zjednoczonych – Michelle Obamę.

Carpool Karaoke – idea programu

Carpool Karaoe to fragment programu „Late, Late Show with James Corden”, którego premiera miała miejsce w 2015 roku. Prócz tego segmentu, na program składają się inne części, jednak żadna nie zyskała takiej popularności jak Carpool Karaoke. Ideą audycji jest wspólna przejażdżka z prowadzącym po Los Angeles i śpiewanie wraz z nim kultowych piosenek, lecących w radio. James Corden twierdzi, że pomysł na tę zabawę zrodził się po akcji charytatywnej „Red Nose Day 2011”, kiedy to prezenter wraz z Georgem Michaelem sam w samochodzie śpiewał piosenki i rozmawiał na różne tematy. Prócz śpiewu komediant zadaje różne pytania swoim gościom i nierzadko z nich wywiązują się ciekawe konwersacje. 

Carpool Karaoke – sukces programu

W niedługim czasie po emisji pierwszego odcinka Carpool Karaoke, program zyskał ogromną popularność.  Wyświetlenia liczone były w setkach milionów. Nic dziwnego, skoro James Corten zapraszał do udziału w zabawie najpopularniejszych celebrytów. Odcinek z Adele miał ponad 117 milionów wyświetleń. Z kolei emisja programu z Iggy Azaleą wywołała furorę, ponieważ gwiazda ubrana była w suknię ślubną. James Corten do swojego programu zaprosił również pierwszą damę, Michaelle Obamę, która podczas przejażdżki zwierzyła się prezenterowi, że ostatni raz na miejscu pasażera jeździła kilka miesięcy temu, kiedy jej córka uczyła się jeździć. Na pytanie czy pierwszej damie nie będzie brakować luksusów, Michaelle Obama odpowiedziała, że za cenę prywatności może z nich zrezygnować. Takie rozmowy nie mogą nie przyciągać fanów, więc program od razu skazany był na sukces. 

 

AW

Więcej o: