Iggy Azalea - nowa płyta australijskiej raperki

Na początku 2017 roku w sklepach pojawi się wyczekiwana, druga płyta australijskiej raperki Iggy Azalea. Krążek będzie nosić tytuł "Digital Distortion" i zawierać będzie m.in. takie single jak "Team" czy "Azillon".

Pierwsze single z najnowszego krążka pojawiły się w marcu 2016 roku. Zyskały one dużą popularność i raperka zapowiadała wydanie nowej płyty na sierpień 2016. Plany jednak nie doszły do skutku z powodów osobistych celebrytki. 

Iggy Azalea - zapowiedź nowej płyty

Już w grudniu 2014, po sukcesie pierwszego krążka "The New Classic" Iggy Azalea na swoim koncie na Twitterze zapowiedziała, że wyda kolejną płytę. Tego samego dnia wyjawiła też plany co do nowej trasy koncertowej, podczas której zamierzała promować swoją muzykę oraz zdradzić nazwę nowego albumu. W maju 2015 roku celebrytka nagrała singiel razem z Britney Spears, zatytułowany "Pretty Girls", po którym Iggy Azelea ogłosiła przełożenie swojej trasy koncertowej, twierdząc, że chce w tym czasie dokończyć pracę nad nowym albumem. Premiera nowej płyty stale obsuwała się w czasie, a spowodowane było to rozpadem związku Iggy Azalei, po którym raperka nie kryła, że potrzebuje czasu na dojście do siebie. W listopadzie 2015 roku raperka zdradziła, że nowy krążek będzie nosić tytuł "Digital Destortion" i znajdzie się na nim wiele utworów odnoszących się do jej ostatnich, bolesnych przeżyć. W marcu 2016 roku pojawiły się pierwsze single z nowej płyty, której premiera jednak znowu została przesunięta na początek 2017 roku.

 

Jakie single znajdą się na nowej płycie Iggy Azalea "Digital Destortion"?

Na nowym krążku ma się pojawić 8 singli, wśród których znajdą się, wypromowane już "Azillon" oraz "Team". Inne tytuły to "Middle Man", "7teen" , a także " Elephant", "Calm down", "Iggy Alert" oraz "Three day weekend". Raperka nie ukrywa, że odnosić się będzie w tekstach do sytuacji z jej byłym partnerem, z którym rozstała się po jego zdradzie. Płyta nagrana została w wytwórni Island Def Jam. Fanom Iggy Azalea na razie musi wystarczyć nadzieja, że krążek ukaże się w zapowiadanym terminie.

 

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.