Nie da się ukryć, że to czarne buty cieszą się największą popularnością w sezonie jesienno-zimowym. Jednak warto mieć też w szafie inne, nieco ciekawsze modele. W tym roku zdecydowanie będą królowały mokasyny i lordsy w odcieniach beżu. Piękny model trafił na wyprzedaż w WITTCHEN. Kuszące propozycje ma też Ryłko i Kazar.
Obok tych butów z WITTCHEN nie da się przejść obojętnie. Są to beżowe mokasyny, które z pewnością przypadną do gustu każdej elegantce. Aktualnie znajdują się na wyprzedaży, a wielkość obniżki zwala z nóg. Warto się spieszyć, bo zostały ostatnie sztuki poszczególnych rozmiarów.
Mokasyny te wykonane są z zamszowej skóry naturalnej, co wpływa na ich trwałość i wytrzymałość. Mają smukły fason, dzięki czemu pięknie prezentują się na nodze. Są lekkie i wygodne, więc idealnie sprawdzą się na co dzień.
Moją uwagę przykuły również skórzane lordsy marki Ryłko. Dostępne są one na wyprzedaży w Eobuwie. Ich cenę obniżono aż o 40 proc. Buty te mają przepiękny beżowy kolor. Na przodzie posiadają srebrną klamrę, która dodaje im elegancji.
Lordsy te osadzone są na delikatnym, 2-centymetrowym obcasie. Myślę, że będą doskonale pasowały niemal do każdej stylizacji, nadając jej szyku i klasy. Włożymy je zarówno do jeansów, jak i do spodni garniturowych.
Czytaj też: Wyprzedażowe szaleństwo. Sneakersy marki Puma przeceniono aż o 130 zł. New Balance i Adidas też kuszą cenami
W oko wpadły mi również skórzane lordsy marki Kazar. Także dostępne są m.in. w Eobuwie. Buty te zachwycają swoim designem z daleka. Są niezwykle eleganckie i szykowne. Osadzone są na 3,5-centymetrowym obcasie.
Dzięki temu, że obcas jest dość gruby, to nie zaburza on komfortu noszenia butów, a dodaje nam kilku centymetrów do wzrostu. Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej Gazeta.pl