Oto modowe objawienie na wiosnę. Ten płaszcz jest praktyczny i bardzo stylowy! Z miejsca go pokochałam

Pora na znalezienie kurtki lub płaszcza na najbliższe miesiące, a to nie jest proste zadanie! Pogoda bywa wówczas mocno kapryśna. Sprawdziłam, co zda ten egzamin, a przy tym będzie obłędnie wyglądać.

Już niebawem będziemy potrzebować okrycia wierzchniego do "specjalnych" warunków. Marzec i kwiecień to bardzo nieprzewidywalne miesiące. Z jednej strony potrzebujemy czegoś, co nadal będzie chroniło przed okazjonalnym zimnem i wiatrem, z drugiej powinno to być coś lekkiego. Na szczęście, da się to pogodzić. Znalazłam na to świetne przykłady! 

Więcej ciekawych tekstów znajdziesz na stronie głównej gazeta.pl

Ideał na wiosnę. Pikowany płaszcz ma szereg zalet

Jeśli uważasz, że jest jeszcze zbyt wcześnie na szukanie kurtki na wiosnę, to warto pamiętać, że na trwających wyprzedażach również można znaleźć idealne modele na ten czas. I to w nader okazyjnych cenach. Niezmiennie dobrym pomysłem będą pikowane kurtki. Jednak osoby preferujące bardziej elegancki styl mogą nie być usatysfakcjonowane ich sportowym charakterem. Doskonałym rozwiązaniem będzie pikowany płaszcz. To wręcz ideał, ponieważ jest lekki, ale przy tym skutecznie chroni przed zimnem. Pikowany płaszcz ma inny charakter, dzięki paskowi w talii. Dodaje mu to elegancji, a przy tym pięknie modeluje wizualnie sylwetkę. 

Trochę płaszcz, a trochę bomberka. To bardzo interesujące rozwiązanie

U modowych znawczyń coraz częściej możemy zauważyć nowoczesną interpretację pikowanego płaszcza. Jest to nawiązanie do fasonu bomberek. Taki model ma okrągły dekolt z delikatną stójką i ściągacze przy rękawach. I tak jak pierwowzór posiada też sznurek w pasie, którym możemy idealnie dostosować szerokość do naszych potrzeb, od oversize po dopasowanie. Taka wersja pikowanego płaszcza ma w sobie pewną amerykańską nutkę.

 

A jeśli lubisz podążać za innowacyjnymi trendami, to warto poznać zupełnie nową wersją trencza. To krótka kurtka, która wygląda jak górna część płaszcza. Efekt wow murowany!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.