Malwina Wędzikowska w ultramodnych rajstopach polskiej marki Gabriella. Kropki to hit tego sezonu!

Ubrania czy dodatki, które pokazują w swoich social media stylistki i celebrytki, niemal natychmiast znikają ze sklepowych półek. Malwina Wędzikowska, założyła supermodne rajstopy polskiej marki Gabriella, tworząc imprezowy look z pazurem. Kropki to jeden z najgorętszych wzorów tego sezonu! Stylistka zachęca do wzięcia udziału w super konkursie - nagroda główna jest bardzo zachęcająca. Sprawdź poniżej.

Malwina Wędzikowska stawia na rajstopy w kropki! 

 

Stylizacje, jakie prezentuje Malwina Wędzikowska to modne zestawienia  pasujących do siebie ubrań i dodatków. Stylistka często pokazuje perełki, które natychmiast zostają wpisane na listę zakupów każdej z nas. Tym razem postawiła na imprezowy look. Gorsetowe body z dekoltem połączyła z czarnymi cienkimi rajstopami w najmodniejsze w tym sezonie kropki. Do tego eleganckie sandałki na wysokiej szpilce dodają  stylizacji charakteru. Całość tworzy modową petardę!

Kropki rozrzucone na całych nogach, od palców aż po uda, to model GINY z najnowszej kolekcji polskiej marki Gabriella "Have Fun". Te rajstopy to must have każdej wielbicielki mody. Kosztują jedynie 24,90 zł, a dopełnią każdą letnią imprezową stylizację. W kolekcji "Have Fun" każda z was znajdzie coś dla siebie – kropki i delikatne desenie świetnie łączą się z kolorowymi, kwiatowymi motywami. Wystarczy, że zestawisz je z lekką sukienką lub jeansową spódnicą i modowy look gotowy!

Zobacz też inne rajstopy, które sprawdzą się na letnią imprezę! 

Girls just wanna have fun! - konkurs z super nagrodami! 

Po kilku miesiącach jesteśmy spragnieni spotkań z przyjaciółmi, zabawy i muzyki. I choć w końcu możemy postawić na fun, to tegoroczne imprezy nie będą wyglądały tak, jak te w poprzednich latach. Nic nie stoi na przeszkodzie, by bawić się modą podczas domówek i kameralnych summer party!

Malwina zachęca do udziału w konkursie marki Gabriella. Zadaniem konkursowym jest dodanie postu, w którym uczestnicy opiszą, jak powinna wyglądać ich wymarzona impreza, taka za którą tęsknią. Wszystko to zilustrowane zdjęciem wystrzałowej stylizacji, w której nie zabraknie modnych dodatków - rajstop, pończoch lub skarpetek. Warunkiem uczestnictwa jest opatrzenie całości hasztagami #wannaHAVEFUN, a w treści posta oraz na zdjęciu należy oznaczyć @gabriella_company.

Nagrodą główną w konkursie jest sfinansowanie szalonej imprezy przez markę Gabriella dla tej osoby, która zachwyci swoją kreatywnością. Marka przyzna także 3 wyróżnione zgłoszenia, które nagrodzi paczkami wypełnionymi po brzegi produktami z najnowszej kolekcji „Have Fun”. Więcej informacji znajdujecie się na instagramowym profilu Gabriella. 

Sprawdź: Rajstopy damskie w rozmiarze 4!

 
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.