Najpiękniejsze spódnice z falbanką. Modele w letnim wydaniu, które podkreślą zgrabne nogi

PB
05.08.2019 17:00
spódniczka

spódniczka (mat. partnera)

Ubrania z falbankami dodają nam i całej stylizacji dziewczęcego wdziękuu. Spódnice z falbanką wyglądają lekko i zwiewnie. Sprawdzą się zarówno latem do sandałków jak i jesienią do botków. Sprawdź, co przygotowałyśmy!

Spódnica mini z falbanką

Spódniczki z falbankąSpódniczki z falbanką fot. mat. partnerów

Burzliwa historia spódnicy mini jest zaczyna się w latach 60., kiedy to stała się symbolem modowej rewolucji. Swój sukces zawdzięcza Mary Quant, projektantki która zachwycona nową długością rozpowszechniła ten model najpierw w Wielkiej Brytanii, później w Stanach Zjednoczonych i reszcie świata. Spódnica mini z falbanką to wersja niezwykle kobieca i seksowna - mocno odsłania nogi i je podkreśla. Założona do szpilek lub sandałów na podwyższeniu jest w stanie optycznie wydłużyć nogi. Jest ubiór dla zdecydowanych, pewnych siebie kobiet. 

Spódnica midi z falbanką 

Spódnice midi z falbankąSpódnice midi z falbanką fot. mat. partnerów

Długość midi w przypadku spódnic czy sukienek to wersja bardzo bezpieczna. Bez względu na to jaki masz typ figury, taka sukienka będzie dla ciebie odpowiednia! Spódnica midi z falbanką ukryje masywne uda, natomiast podkreśli zgrabne łydki i wydłuży optycznie nogi. Spódnicę midi założysz zarówno do pracy, na co dzień, a nawet na uroczyste przyjęcie. Wybierając się na przykład na wesele, wystarczy założyć do niej elegancką bluzkę koszulową. Jest to alternatywna dla klasycznych sukienek. W naszym zestawieniu znalazły się ciekawe propozycje spódnic midi z falbanką, które wykorzystasz na wiele okazji. 

Sprawdź: Modne spódnice z falbanką na Avanti24.pl!

Poniżej wiele innych spódnic z falbanką: