Sukienki z dekoltem na plecach to gorący hit tego sezonu! Zobacz efektowne modele

PJ
30.05.2021 15:00
sukienka z dekoltem na plecach

sukienka z dekoltem na plecach (fot. Zolotarevs [shutterstock.com])

Jeżeli w twojej garderobie brakuje wyjątkowej kreacji, koniecznie przyjrzyj się sukienkom z odkrytymi plecami. Dekolt na plecach to idealny sposób na zaskoczenie innych, dlatego warto postawić na tak zmysłowy akcent w swoich stylizacjach, który jest bardzo gorącym hitem tego sezonu.

Sukienka z dekoltem na plecach 

Wśród sukienek modeli jest naprawdę wiele, jednak warto przyjrzeć się fasonom, które potrafią przykuć uwagę innych. Tak właśnie jest w przypadku sukienek z dekoltem na plecach. W końcu kto powiedział, że takie wycięcie powinno znajdować się wyłącznie z przodu? Również z tyłu jest ono bardzo efektowne, a jednocześnie potrafi dodać szyku.

Sukienki z odkrytymi plecamiSukienki z odkrytymi plecami fot. LPP

Żeby wyglądać seksownie nie trzeba stawiać na kuse i bardzo odkryte ubrania. Warto zwrócić uwagę na sukienki z wycięciem na plecach, które również odsłaniają wiele, ale nie sposób odmówić im elegancji. Dzięki odkrytym plecom każda, nawet najprostsza sukienka zyskuje pewien element zaskoczenia, który sprawdzi się przy wielu okazjach. Po pierwsze warto zwrócić uwagę na kształt, który odkrywa plecy. Najbardziej kobiece i efektowne będą modele z odkrytymi plecami aż do wysokości pasa. Jednak warto też postawić na zupełnie inne fasony, jak te, które tylko w połowie odkryją plecy, bądź częściowo będą ozdobione koronką, falbaną czy innymi elementami. 

Sukienki z odkrytymi plecami

Sukienki z ozdobnymi plecamiSukienki z ozdobnymi plecami fot. LPP

Wybór wśród kreacji z odkrytymi plecami jest naprawdę wielki, jednak mamy nadzieję, że wśród naszych propozycji znajdziesz dla siebie idealny model sukienki. Jeżeli tego lata chcesz prezentować się zmysłowo, warto żeby w twojej szafie znalazła się sukienka z ozdobnym wycięciem na plecach. Taka kreacja wzbogaci każdą dzienną stylizację. Wystarczy dobrać do niej odpowiednie obuwie i torebkę, a gwarantujemy, że będziesz wyglądała pięknie. O sukience z odkrytymi plecami warto pamiętać szczególnie wtedy, gdy planujesz założyć coś wyjątkowego na ważną okazję. Ona sama w sobie wygląda cudownie i nie potrzebuje już innych ozdób, jak tylko element z odkrytymi plecami. Poniżej znajdziesz sukienki z dekoltem, które wyglądają świetnie, a tego lata są naprawdę bardzo modne. 

Więcej o: