Gwiazdy tej jesieni stawiają na czerwień! Oto 36 najładniejszych ubrań i dodatków w tym kobiecym kolorze

Kolor czerwony jest jednym z najmodniejszych kolorów tego sezonu. Zobaczcie, jakie ubrania w tym pięknym (i bardzo kobiecym) kolorze dla Was wybrałyśmy.

Jesienią i zimą nosimy czerwień, w końcu to jeden z najgorętszych kolorów, więc dlaczego miałoby zabraknąć go w naszych stylizacjach? Dziś czerwień kojarzymy przede wszystkim z ekstrawagancją i miłością, dzięki czemu kolor czerwony stał się bardzo kobiecy oraz seksowny. Jeżeli w tym sezonie postawicie na czerwień, gwarantujemy waz, ze wyróżnicie się z tłumu ;)

Czerwone ubrania na co dzień

Kolor czerwony świetnie odnajduje się w stylizacjach na co dzień. Warto do swojego zestawu dobrać bluzę, czy bluzkę właśnie w tym kolorze. Możecie też postawić na czerwoną kurtkę, która doda charakteru całej stylizacji. Gwiazdy z chęcią noszą ten kolor! Wystarczy spojrzeć na zdjęcia niektórych z nich, a zobaczycie, jak często w tym sezonie stawiają na ubrania w kolorze czerwonym!

czerwone ubrania na co dzień / mat. partneraczerwone ubrania na co dzień / mat. partnera www.instagram.com/annalewandowskahpba

Eleganckie czerwone ubrania

Kolor czerwony doda pewności siebie i odwagi, dlatego w wyborze ubrań na ważną okazję, bądź eleganckiej stylizacji, możecie pozwolić sobie właśnie na ubrania w kolorze czerwonym. Zdecydowanie w ostatnim czasie jego największą fanką jest Małgorzata Rozenek. Wystarczy spojrzeć na jej zdjęcia na Instagramie! Nam spodobał się jej ostatni czerwony total look, warto wziąć z niej przykład i stworzyć czerwony zestaw od stóp do głów!

eleganckie czerwone ubrania / mat. partneraeleganckie czerwone ubrania / mat. partnera www.instagram.com/m_rozenek

Dodatki w kolorze czerwonym

Nic tak nie przykuje uwagi, jak dodatki na zimę w kolorze czerwonym! Potrafią wzbogacić każdą stylizację i nawet zmienić jej charakter. My szczególnie kochamy czerwone buty i torebki, mamy nadzieję, że i w waszych garderobach takie się znajdą. Jeżeli nie, poniżej przygotowałyśmy dla was modne dodatki w kolorze czerwonym na które w tym sezonie warto postawić.

dodatki w kolorze czerwonym / mat. partneradodatki w kolorze czerwonym / mat. partnera www.instagram.com/m_rozenek

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.