Black Friday. Postaw na klasyki! Biała koszula powinna znaleźć się w każdej szafie. Te modele są eleganckie i piękne

PJ
21.11.2018 13:00
białe koszule damskie / mat. partnera

białe koszule damskie / mat. partnera (www.instagram.com/annalewandowskahpba/)

Klasyczne koszule damskie w białym kolorze to podstawa wielu eleganckich zestawów, nie tylko do pracy. Anna Lewandowska swoją połączyła ze spodniami jeansowymi, wy również możecie postawić na podobny model i nosić go także na co dzień.

Białe koszule

Biała koszula damska jest ponadczasowym elementem garderoby, który sprawdzi się w każdej sytuacji. Dawniej była noszona przez kobiety wyłącznie w czasie ważnych uroczystości bądź do pracy, teraz wiele z was nosi ją do każdego zestawu! Na co dzień, do pracy, wieczorną kolację, biała koszula odnajdzie się wszędzie. Idealnie będzie prezentowała się z ołówkową spódnicą i żakietem, ale równie świetnie do swobodnych spodni jeansowych, tak jak zrobiła to Anna Lewandowska!

Biała koszula Anny Lewandowskiej

białe koszule damskie / mat. partnerabiałe koszule damskie / mat. partnera www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Trenerka wybrała dla siebie oversizową białą koszulę, która została zaprojektowana przez Sarę Boruc. Jej koszt? 399 złotych. Jak na klasyczną koszulę dość sporo, dlatego przygotowałyśmy dla was modele damskich białych bluzek w dużo niższej cenie! Większość z nich kupicie już do 100, a jeśli chcecie jeszcze taniej, może warto poczekać do Black Friday? W końcu już w najbliższy piątek będą wyprzedaże, a to idealny moment, żeby wzbogacić swoją szafę o niezawodną koszulę.

Więcej o: