Elegancki kombinezon: idealny, jeśli masz już dość sukienek. Mamy 18 modeli w dobrej cenie. Nie brakuje seksownych

PJ
07.11.2018 21:30
eleganckie kombinezony / mat. partnera / Paulina Krupińska fot. WBF

eleganckie kombinezony / mat. partnera / Paulina Krupińska fot. WBF (eleganckie kombinezony / mat. partnera / Paulina Krupińska fot. WBF)

Kombinezon jako alternatywa dla sukienki? My takiemu rozwiązaniu mówimy TAK! Spójrz na modele, które dla ciebie znalazłyśmy w internecie i wybierz coś dla siebie.

Znudziły ci się eleganckie sukienki i szukasz dla nich alternatywy? Pomyśl o kombinezonie, który również odnajdzie się w twoich jesiennych zestawach. Warto od czasu do czasu zwiewną i kobiecą sukienkę zastąpić eleganckim kombinezonem, który również doda klasy i szyku. Szczególnie, gdy kompletujesz swój zestaw na ważne wyjście, a może i zbliżającego się Sylwestra. 

Długie kombinezony

W tym sezonie warto pomyśleć o długich kombinezonach. Wystarczy dobrać do nich inne elementy garderoby, tak, żeby stworzyć stylizację odpowiednią na ten sezon. W naszej propozycji znajdziesz modele, które pasują na jesień. Prócz długich nogawek są też kombinezony z długimi rękawami. Warto również zwrócić uwagę na ich kolorystykę. Znalazłyśmy kombinezony w barwach, które idealnie wpisują się w jesienną atmosferę - bordo, zieleń i klasyczna ponadczasowa czerń, która idealnie nadaje się na tegorocznego Sylwestra!

długi kombinezon / mat. partnera /długi kombinezon / mat. partnera / Paulina Krupińska fot. WBF

Krótkie kombinezony

Te model kombinezonów rządził zwłaszcza latem, jednak na jesień nie musisz go sobie odmawiać. Wystarczy, że dobierzesz do niego rajstopy, które ochronią cię od zimna. Nam jednak do gustu przypadły czarne klasyczne modele krótkich kombinezonów, one najbardziej odpowiadają eleganckim zestawom. W tym sezonie postaw na kombinezon zamiast sukienki, gwiazdy też go często wybierają na ściankę!

krótki kombinezon / mat. partnerakrótki kombinezon / mat. partnera Julia Wieniawa, fot. WBF