To 2 najmodniejsze fasony kurtek na ten sezon. Zobaczcie kurtki jeansowe i bomberki, które wpadły nam w oko

Szukacie modnej i wygodnej kurtki, która sprawdzi się w okresie przejściowym? Koniecznie zerknijcie, co dla was przygotowałyśmy. Modele, które wpadły nam w oko królują już od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to, żeby wyszły z mody!

Kurtka jeansowa

To ponadczasowe i bardzo stylowe rozwiązanie, dlatego kurtki jeansowe cieszą się popularnością od wielu lat. Ale, jak możemy zauważyć, projektanci wciąż wymyślają coś nowego, żeby choć trochę je urozmaicić, a nas nimi nie znudzić. Obecnie możemy dostać kurtkę jeansową w wielu ciekawych wariacjach, od krótkich modeli, aż po długie, sięgające za pupę. W różnych kolorach np. białym, czarnym, a nawet różowym. Również zdobienia na nich są bardzo efektowne. Tu najczęściej występują koronki, ozdobne kamienie czy haftowane wzory. Jak widzicie jest w czym przebierać! Dlatego zerknijcie poniżej i zobaczcie nasze propozycje ;)

kurtka jeansowa/mat. partnerakurtka jeansowa/mat. partnera www.instagram.com/aniawendzikowska/

Kurtka bomber

kurtka bomberka/mat. partnerakurtka bomberka/mat. partnera www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

Drugą propozycją jest kurtka bomber, idealna na co dzień, ale też warto pomyśleć o niej przy specjalnych okazjach. Ten model kurtki również króluje od kilku sezonów i to nie tylko w modzie damskiej! Panowie też mogą sobie na nią pozwolić ;). W końcu pierwotnie były to kurtki zaprojektowane dla amerykańskich pilotów, a teraz noszą je wszyscy! Kurtka bomberka jest bardzo popularnym modelem, który również dostępny jest w wielu ciekawych odsłonach. Tak samo, jak w wyborze kurtki jeansowej i tym razem możecie zaszaleć. Poniżej przygotowałyśmy różne modele kurtki bomberki, może któraś wam się spodoba? :)

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.