Neony to jeden z trendów na jesień. Gdzie kupić piękne sukienki w kolorach fluo? Pomarańczowa z ASOSa to hit za... 60 zł

PJ
06.09.2018 13:00
neonowe sukienki/mat. partnera/KAPiF

neonowe sukienki/mat. partnera/KAPiF (neonowe sukienki/mat. partnera/KAPiF)

Neonowe sukienki to idealny wybór dla kobiet, które nie chcą pozostać niezauważone. Wprowadźcie w swoje zestawy trochę odważnych kreacji, które poprawią wam humor i pomogą wyglądać doskonale.

Pomarańczowa sukienka Julii WIeniawy

W nadchodzącym sezonie do łask wracają neonowe kolory! Nasze serca skradły zwłaszcza sukienki we fluo odcieniach. Gwiazdy również noszą neonowe kreacje i chętnie pozują w nich na czerwonym dywanie. Ostatnio na prezentacji ramówki Polsatu, aktorka Julia Wieniawa pokazała się w intrygującej kreacji. Miała na sobie sukienkę w pomarańczowym kolorze, a do niej dobrała sandały w tej samej barwie. Jak dla nas Julia wyglądała obłędnie! W tak ciekawej stylizacji nie mogła pozostać niezauważona.

neonowe sukienki/mat. partneraneonowe sukienki/mat. partnera KAPiF

Neonowe sukienki

Jeżeli i wy chcecie znaleźć modną i wyjątkową kreację, proponujemy wam, byście pomyślały o neonowych sukienkach. Szczególnie te, które przygotowałyśmy dla was są w ciekawych fasonach i jeszcze bardziej intrygujących kolorach. Fluo odcienie różu, niebieskiego, żółtego, czy pomarańczowego potrafią wyglądać świetnie. Wystarczy, że dobierzecie do nich odpowiednie dodatki i możecie stworzyć zestaw idealny, który sprawdzi się na wiele okazji!