Sukienkę Lewandowskiej kupisz jeszcze na wyprzedaży! Cena? Poniżej 150 zł. Mamy więcej niedrogich kreacji w jej stylu

Sukienka idealna? Zielona kreacja maxi Lewandowskiej to z pewnością jedna z ładniejszych sukienek na lato i wczesną jesień. Ale spójrzcie na inne sukienki Anny. Są piękne i kobiece, a do tego idealnie będą nadawały się na różne okazje.

Biała sukienka

biała sukienka/mat. partnerabiała sukienka/mat. partnera www.instagram.com/annalewandowskahpba

W kwestii doboru sukienki, warto zainspirować się Anną Lewandowską, która nie tylko świetnie wygląda w stroju sportowym, ale również w kobiecych sukienkach! Spójrzcie tylko na jej ostatnie zdjęcie na Instagramie, gdzie możemy zobaczyć ją w cudownej białej sukience o długości mini. Ta kreacja to strzał w dziesiątkę! Biała sukienka może być idealną alternatywą dla małej czarnej, dlatego warto zakładać ją nie tylko na co dzień, ale również na bardziej eleganckie wyjścia. Poniżej znajdziecie proponowane przez nas sukienki w podobnym stylu do tej, którą ma na sobie trenerka. 

Sukienka maxi

sukienka maxi/mat. partnerasukienka maxi/mat. partnera www.instagram.com/annalewandowskahpba

Anna Lewandowska stawia nie tylko na klasyczne modele sukienek, ale z tego co zaobserwowałyśmy, świetnie odnajduje się w tych bardziej finezyjnych! Kolejnym jej wyborem jest sukienka maxi z roślinnym motywem. Model ten jest projektem marki Mosquito i teraz możecie kupić go w dużo niższej cenie - 135 zł! Oprócz zielonej kreacji maxi przygotowałyśmy też modele w bardziej "tradycyjnych" kolorach. Nasz faworyt? Zielona w różowe kwiaty. Aż trudno uwierzyć, że kosztuje tak mało!

Poniżej więcej produktów 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.