Krata czy kwiaty? To te wzory będą jesienią najmodniejsze. U nas ogromny wybór sukienek, spódnic i nie tylko

W sezonie letnim rządziły paski, a jesienią jakie wzory będą w modzie? Większość z was nie będzie zdziwiona - na sklepowych półkach będą królować kwiaty i krata. To właśnie one jesienią znów zagoszczą w waszych szafach.

Wzór w kratę

Krata jesienią wraca do łask! Jeżeli macie kraciaste ubrania, koniecznie znajdźcie na nie miejsce w swojej szafie, a zapewniamy, że doskonale wpiszecie się w panujące obecnie trendy. Ten print to szyk i klasa sama w sobie. Szczególnie pożądana jest krata w odcieniu szarości. Poniżej znajdziecie przykładowe ubrania w kratę, które przydadzą wam się na jesień. Wśród nich niezawodny żakiet, spódnica, czy sukienki, które są bardzo eleganckie. 

ubrania w kratę/mat. partneraubrania w kratę/mat. partnera www.instagram.com/paulinasykutjezyna

Kwieciste wzory

Z tym printem nie rozstajemy się od lat. Jesienią również warto postawić na ten kobiecy wzór, w końcu nie tylko dodaje uroku i elegancji, ale też doskonale odmładza i potrafi podkreślić romantyczny charakter spotkania ;) Możecie postawić na kwiatowe desenie na dodatkach - torebki i buty w kwiaty to inwestycja na lata. Zwróćcie też uwagę na kwieciste bluzki i sukienki, które naprawdę prezentują się świetnie.

ubrania w kwiaty/mat. partneraubrania w kwiaty/mat. partnera https://www.instagram.com/marcelina_zawadzka/?hl=pl

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.