Sukienka maxi na wesele? Doskonały wybór! Mamy kreację Macademian Girl, ale w innych modelach też można się zakochać

PJ
07.07.2018 08:30
Kolaż, sukienka maxi/Materiały partnera

Kolaż, sukienka maxi/Materiały partnera (www.instagram.com/macademiangirl/)

Sukienki maxi na wesele to najmodniejszy trend tego sezonu. Specjalnie dla Was znalazłyśmy kreację Macademian Girl. Ale warto zwrócić też uwagę na inne modele. Są naprawdę piękne!

Sukienka maxi

Szukasz idealnej kreacji na wesele? Koniecznie przyjrzyj się naszym propozycjom. Znalazłyśmy długie sukienki, które w tym sezonie weselnym są absolutnymi hitami. Modele, które wybrałyśmy są w cudownych kolorach, co sprawi, że na parkiecie nie pozostaniesz niezauważona. Sukienki maxi są bardzo kobiece, delikatne i to nieprawda, że mogą nosić je wyłącznie wysokie kobiety! Jeżeli jesteś niższa, dobierz do niej buty na obcasie. Możesz wyglądać naprawdę zachwycająco! 

Kolaż, sukienki maxi/Materiały partneraKolaż, sukienki maxi/Materiały partnera www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

Sukienka maxi w kwiaty

Jeżeli szukasz wyjątkowej kreacji na przyjęcie weselne, w tym sezonie postaw na  sukienkę maxi w kwiaty, która idealnie pasuje do wiosenno-letniego klimatu. Kwiaty są bardzo kobiece, a na sukienkach wyglądają po prostu świetnie. Warto zwrócić uwagę na Macademian Girl (Tamara Gonzalez Perea), która wręcz cudownie prezentuje się w swojej sukience maxi w kwiatowy print. Ten sam model znajdziesz u nas! Niestety, nie kosztuje mało, dlatego znalazłyśmy podobne, które również mogą ci się spodobać. 

Kolaż, sukienka maxi w kwiaty/Materiały partneraKolaż, sukienka maxi w kwiaty/Materiały partnera www.instagram.com/macademiangirl/

Poniżej więcej produktów

Więcej o: