Letnie sukienki w stylu Pauliny Sykut. Różowa mini czy maxi? Obie w świetnych cenach

Szukacie idealnych sukienek na lato? Te w stylu Pauliny Sykut potrafią zachwycić. Zobaczcie modele letnich sukienek, które dla was przygotowałyśmy.

Ostatnio na Instagramie Pauliny Sykut pojawiło się zdjęcie, na którym dziennikarka jest ubrana w prześliczną różową sukienkę zdobioną falbanami. Nic nie byłoby w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że kupiła ją na dziale dziecięcym w znanej i dostępnej w Polsce sieciówce Zara. Jeżeli wasz wzrost nie przekracza 164 cm, to również możecie pomyśleć o takiej kreacji w cenie 109 złotych. Jednak dla tych pań, które szukają czegoś podobnego, ale niekoniecznie z działu dla dzieci, przygotowałyśmy modele o podobnym fasonie. Spójrzcie poniżej i znajdźcie coś dla siebie. Te sześć letnich sukienek posłuży wam w czasie upałów, są idealne na lato i świetnie będą się na was prezentować. 

Kolaż, letnia sukienka/Materiały partneraKolaż, letnia sukienka/Materiały partnera https://www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

Druga kreacja, którą wybrała dla siebie dziennikarka to również różowa sukienka o długości maxi z hiszpańskim dekoltem. Ten fason jest najbardziej pożądanym w tym sezonie! Sukienki maxi skradły nam serca, zwłaszcza te z hiszpańskim dekoltem. Warto latem postawić na długą sukienkę, która jest zwiewna i swobodna. Możecie dobrać do niej buty na wysokim obcasie, ale na płaskim też będą wyglądały bardzo szykownie! Zobaczcie poniżej modele, które dla was znalazłyśmy.

Kolaż, letnia sukienka/Materiały partneraKolaż, letnia sukienka/Materiały partnera www.instagram.com/paulinasykutjezyna/

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.