Haftowane jeansy to hit tej wiosny! Jakie wybrać? Mamy też coś dla pań, które wolą bardziej rockowe zdobienia

Redakcja
27.05.2018 09:00
Kolaż/Materiały partnera

Kolaż/Materiały partnera (www.instagram.com/nataliasiwiec.official/www.instagram.com/klaudiahalejcio)

Znudziły wam się zwykłe spodnie jeansowe? Teraz w sklepach znajdziecie modele z ozdobnymi haftami lub innymi ciekawymi dodatkami. Zajrzyjcie do nas i zobaczcie!

Haftowane jeansy

Jeśli choć trochę interesujecie się modą, na pewno nie ominął was trend na hafty. Ten element znajdziecie na wielu ubraniach - spodniach, spódnicach, koszulach, a nawet butach czy torebkach. Jak widać, haftowane ubrania zostały z nami kolejny sezon! Jednak największym powodzeniem wśród nich cieszą się spodnie jeansowe. Gwiazdy z chęcią noszą jeansy zdobione kwiatami, ale oprócz nich na spodniach nosimy również rajskie ptaki czy wyhaftowane napisy. Poniżej znajdziecie modele jeansów z haftami. 

Kolaż, haftowane jeansy/Materiały partneraKolaż, haftowane jeansy/Materiały partnera www.instagram.com/nataliasiwiec.official

Zdobione spodnie

Prócz haftów, na spodniach jeansowych znajdziemy inne ciekawe zdobienia typu naszywki czy ozdobne koraliki. Dużym powodzeniem cieszą się też porwane nogawki, te z finezyjnymi falbanami, czy ozdobione czarną kabaretką. W tym sezonie możecie kombinować z różnymi fasonami spodni jeansowych, a zapewniamy, że wszystkie z nich są godne waszej uwagi. 

Kolaż, zdobione jeansy/Materiały partneraKolaż, zdobione jeansy/Materiały partnera www.instagram.com/klaudiahalejcio

Poniżej więcej propozycji

Więcej o: