Wygodne szpilki do 300 zł. Idealne na Komunię czy wesele, ale nie tylko! W nich na pewno nie rozbolą Cię stopy

Szpilki, które z chęcią założycie na wesele, przyjęcie rodzinne, a nawet zwykłe spotkanie, nie muszą kosztować wiele! Mamy dla was modele butów do 300 zł.

Kobiety kochają buty, szczególnie te, które są piękne, eksponują ich zgrabne nogi i kosztują niewiele. Dlatego znalazłyśmy dla was eleganckie, kobiece, a przede wszystkim odpowiednie na wiele okazji szpilki. Będą pięknym oraz wygodnym dodatkiem waszej stylizacji. Nasze gwiazdy kochają nosić wysokie obcasy, dlatego dobrze wiedzą, że muszą czuć się w nich komfortowo, ale też pięknie się prezentować. Spójrzcie poniżej na modele szpilek. Ich cena nie przekracza 300 zł! Może się skusicie?

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera www.instagram.com/katarzynacichopek

Nie tylko wysokie szpilki nadają naszej stylizacji kobiecości i stylu. Niskie czółenka są idealną alternatywą dla wysokich obcasów, szczególnie, gdy planujemy nosić je latem. Niski słupek sprawi, że poczujecie się stabilnie i będziecie mogły chodzić w nich przez wiele godzin. Taki model butów jest bardzo uroczy i dodaje wiele wdzięku. Prócz tego, że możecie założyć je na każde przyjęcie, idealnie sprawdzą się też na co dzień - do pracy, na spacer, spotkanie z przyjaciółmi

Poznaj: Modne czółenka ze spiczastym noskiem!

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera www.instagram.com/edytaherbus

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.