Czas zrobić formę na lato! Oto wygodne sportowe staniki i buty do biegania

Robi się coraz cieplej, dlatego warto zadbać o swoją formę! Weźcie przykład z naszych gwiazd i zmotywujcie się do aktywnego spędzania czasu. W końcu forma na lato sama się nie zrobi!

Ubrania do ćwiczeń

Lato coraz bliżej, a to oznacza, że mamy coraz mniej czasu na przygotowanie perfekcyjnej sylwetki ;)  Warto zainwestować w siebie i zmobilizować się do pracy nad dobrą formą, tak jak robią to już gwiazdy. Zosia Ślotała chętnie umieszcza na swoim Instagramie zdjęcia z siłowni, motywując w ten sposób kobiety, a w szczególności młode mamy. Poniżej znajdziecie stroje, które przydadzą wam się na siłownię. Spójrzcie tylko na legginsy w ciekawe wzory - mamy nadzieję, że urozmaicą wam czas spędzony na ćwiczeniach.

Sprawdź: Modne bluzki sportowe damskie!

Kolaż, ubrania do ćwiczeń/Materiały partneraKolaż, ubrania do ćwiczeń/Materiały partnera www.instagram.com/miss_zi/

Buty do biegania

Za oknem jest coraz cieplej, dlatego warto skorzystać z tej znakomitej pogody i ćwiczyć na zewnątrz. Może to właśnie idealny moment, żeby zacząć biegać? Paulina Sykut już dawno to robi! W swojej relacji na Instastory pokazała zdjęcia, na których widać, jak aktywnie spędza wiosenne dni. Zachęcamy, żebyście wzięły przykład z prezenterki i zaczęły biegać. Przydadzą się do tego sportowe buty, w których będzie wam wygodnie podczas treningów. Niżej znajdziecie modele, które, mamy nadzieję, przykują waszą uwagę.

Sprawdź także: Modne, męskie bluzki sportowe!

Kolaż, buty do biegania/Materiały partneraKolaż, buty do biegania/Materiały partnera www.instagram.com/paulinasykutjezyna

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.