Te kosmetyki poleca Gabi Drzewiecka. Sekret jej cery to krem, którego używa też Rubik. A podkład? Kosztuje mniej niż 40 zł!

Gabi Drzewiecka to jedna z najpiękniejszych polskich dziennikarek. Zobaczcie, jakich kosmetyków używa.

Gabi Drzewiecka to dziennikarka muzyczna, którą długo znaliśmy przede wszystkim z anten radiowych. Możemy też oglądać ją w telewizji, m.in. w TVN Style ("Mistrzowskie cięcie") czy w DD TVN. My sprawdzamy, jak dba o swoją urodę.

Cera

Dziennikarka na łamach magazynu "Gala" przyznała, że zawsze maluje się sama. Podstawa makijażu to oczywiście piękna cera, która nadaje nam zdrowy, promienny wygląd. Drzewiecka zapewnia, że nie lubi ciężkich podkładów i od lat wierna jest kremowi CC Embryolisse. Na swoim Instagramie poleca z kolei podkład marki Eveline - Liquid Control HD, który nazwała swoim odkryciem :) A co z pielęgnacją? Po przebudzeniu przemywa twarz żelem micelarnym firmy Vis Plantis. Opinie na temat tego kosmetyku są doskonałe - jest niezwykle przyjemny dla skóry!

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera www.instagram.com/g_rulez

Ulubione marki

Gabi Drzewiecka lubi dobre kosmetyki. Wśród jej faworytów znajdziemy ujędrniający krem do ciała Eisenberg czy matowe błyszczyki NYX. Ich gama kolorów jest tak szeroka, że każda z Was znajdzie coś dla siebie! Oczywiście dziennikarka, nie wybiera tylko luksusowych produków. Poleca np. słynny produkt Ziai, czyli masło kakaowe. Jego zapach po prysznicu to wspaniały początek dnia :)

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera www.instagram.com/g_rulez

Wiecej produktów, kóre poleca dziennikarka znajdziecie poniżej:

jm

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.