Czapki, torebki (od Karla Lagerfelda!) i kubki dla kociarzy. Wasz kot właśnie w to by Was ubrał

Mamy rzeczy dla miłośników kotów! Koniecznie zobaczcie ubrania z wizerunkiem tych pupili, które idealnie nadają się na Dzień Kota.

Macie w domu kota? A może jesteście ich miłosnikami? To świetnie się składa! 17 lutego obchodzimy Światowy Dzień Kota, a to idealny moment, żeby sprawić przyjemność swojemu pupilowi i spędzić z nim więcej czasu bądź obdarować go jakimś drobiazgiem. Również tego dnia nie zapomnijcie o sobie ;). Przygotowałyśmy dla was pełno ciekawych rzeczy z wizerunkiem kota! 

 

Kojarzycie kolekcję Monster Choupette stworzoną przez Karla Lagerfelda? Jeżeli nie, to koniecznie powinniście wiedzieć, że została ona zainspirowana jego własną kotką - Choupette. Projektant w tej kolekcji wykorzystał wizerunek swojej kociej muzy i stworzył z jej podobizną ubrania i akcesoria. Poniżej znajdziecie ubrania Karla Lagerfelda, które idealnie pasują na dzień kota!

 

Nie tylko wśród zagranicznych gwiazd znajdziecie miłośników tych zwierząt! U nas też ich nie brakuje. Jedną z "kociar" jest  Anna Dereszowska, na której instagramie możemy zobaczyć zdjęcia z kotami oraz posty, w których zachęca do adopcji tych cudownych stworzeń. Aktorka wzięła też udział w reklamie znanej marki kociej karmy - Whiskas. Jeżeli i wy jesteście ich miłośnikami, to może spodobają wam się rzeczy z ich wizerunkiem?

 

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.