Te buty są modne i dużo wygodniejsze od kozaków za kolano. Mnóstwo świetnych modeli znalazłyśmy w sieciówkach!

PJ, jm
28.11.2017 13:00
Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/ (Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/)

Jeżeli nie jesteś fanką kozaków za kolano i marzysz o czymś bardziej praktycznym, polecamy ci idealne buty na jesień - workery! Są modne, bardzo wygodne, a kiedy nadejdą mrozy nie będziesz musiała się bać, że zwichniesz w nich nogę na śliskim lodzie.

Ładne, modne, a co najważniejsze praktyczne i pasują do wszystkiego - workery, to one zdecydowanie są hitem tego sezonu. Możesz nosić je nie tylko do jeansów, takie buty potrafią być naprawdę sexy!

Spójrz tylko na buty, które ma na sobie Małgorzata Rozenek. To idealne obuwie na jesień. Młodzieżowe w kolorze czarnym workery ze srebrnymi aplikacjami naprawdę wyglądają świetnie! Idealnie pasują do sportowych stylizacji, ale również z małą czarną będą wyglądały zjawiskowo. Znalazłyśmy (też w sieciówkach) wiele modeli podobnych do tych, które ma na sobie prezenterka. Spójrz, a może coś ci się spodoba ;)

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/m_rozenek/

Z tego co zauważyliśmy, Paulina Sykut-Jeżyna uwielbia kolor szary. Dlatego też buty, które dla siebie wybrała są takiej barwy. Tej jesieni postawiła na workery marki Ryłko, które kosztują 399 zł. Modele, które dla ciebie mamy kosztują mniej.

Zobacz: Sneakersy sportowe w stylu młodzieżowym!

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/paulinasykutjezynaKolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/paulinasykutjezyna Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/paulinasykutjezyna Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/paulinasykutjezyna

A co powiesz na klasyczne, czarne botki? Idealnie będą wyglądały w szykownym zestawie, ale również śmiało możesz założyć je do zwykłych jeansów i koszulki, a nawet bluzy. To Ty decydujesz co z czym łączysz! Pamiętaj, że zabawa modą naprawdę jest świetna i warto łączyć w niej klasyczne rozwiązania z tymi bardziej ekstrawaganckimi, jak często robi to Maffashion.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/maffashion_officialKolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/maffashion_official Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/maffashion_official Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/maffashion_official

Poniżej więcej produktów

Więcej o: