Torebki na jesień do 100, 250 i 500 zł. Wybrałyśmy najciekawsze modele. Też z sieciówek!

Torebka, to jeden z najlepszych dodatków w kobiecej garderobie. Na znalezienie idealnego modelu potrafimy poświęcić godziny! Zwłaszcza, jeśli zależy nam na odpowiedniej cenie. Zobaczcie nasz przegląd torebek na jesień do 100, 250 i 500zł!

Do 100zł

Szukacie dla siebie idealnej torebki na jesień? Śpieszymy wam z pomocą! Znalazłyśmy znakomite modele, które przydadzą wam się podczas wielu okazji. Ich zaletą jest też cena. Ten najlepszy dodatek do kobiecego zestawu może kosztować mniej niż 100zł! Spójrzcie tylko na naszą pierwszą propozycję, w której mamy małe, gustowne torebki. Przydadzą wam się podczas wieczornego wyjścia, a nawet zwykłego spaceru. Najważniejsze, żeby pomieściła wasze najpotrzebniejsze rzeczy (telefon i portfel). 

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/aniawendzikowska/Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/aniawendzikowska/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/aniawendzikowska/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/aniawendzikowska/

Do 250zł

Torebka dobra i stylowa powinna pasować do waszego zestawu i nie kosztować fortuny. Z tymi modelami, które mamy poniżej zmieścicie się w 250zł! Rozmiar tych torebek jest większy od poprzednich, dlatego możecie nosić je na co dzień i spokojnie pomieszczą dużo rzeczy. Te modele to doskonałe uzupełnienie jesiennych stylizacji. Swobodnie możecie połączyć je z luźną bluzą i kozakami za kolano, tak jak Ania Mucha.

Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/taannamucha/Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/taannamucha/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/taannamucha/ Kolaż/Materiały partnera/fot. www.instagram.com/taannamucha/

Do 500zł

Jeżeli możecie wydać na torebkę nieco więcej, polecamy Wam piękne, skórzane modele doskonałej jakości. Wymieszałyśmy tu różne rozmiary, które sprawdzą się w tym sezonie. Wśród kolorów na jesień króluje czerwień i zieleń, dlatego nie możecie sobie odmówić takich torebek w waszej garderobie. Pomyślcie o kolorowej torebce, która rozpogodzi jesienne szarości.

Kolaż/Materiały partneraKolaż/Materiały partnera Kolaż/Materiały partnera Kolaż/Materiały partnera

Poniżej więcej produktów

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.