Czerń i biel to ponadczasowy duet. Pokochały go Rozenek, Lis i Lewandowska, choć każda nosi go inaczej

PJ
18.09.2017 06:00
Kolaż/ fot. www.instagram.com/hanna_lis/www.eastnews.pl

Kolaż/ fot. www.instagram.com/hanna_lis/www.eastnews.pl (Kolaż/ fot. www.instagram.com/hanna_lis/www.eastnews.pl)

Klasyczne połączenie czerni z bielą to szyk i elegancja w jednym. Wiedzą o tym Hanna Lis i Anna Lewandowska, które wykorzystały czarno-białe połączenie jesienią.

Biel i czerń to uniwersalne kolory, które zawsze idą w parze. Ten niezawodny duet  zachwyci wiele osób i idealnie sprawdzi się podczas różnych okazji. Wiedzą o tym doskonale nasze gwiazdy.

Anna Lewandowskia do czarnych dopasowanych spodni dobrała zwykłą białą bluzkę. Takie klasyczne połączenie nie zawiodło, a trenerka dodała mu pazura, zakładając czarną ramoneskę i botki na słupku z kolekcji Louis Vuitton. Czyż nie wygląda świetnie? Tak swobodny zestaw idealnie nada się na wieczorne spotkanie z przyjaciółmi, a nawet wyjście do klubu. 

Kolaż/Materiały partnera/ fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/Kolaż/Materiały partnera/ fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/ Kolaż/Materiały partnera/ fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/ Kolaż/Materiały partnera/ fot. www.instagram.com/annalewandowskahpba/

Również Hanna Lis uwielbia to klasyczne połączenie kolorów. Tak samo jak Anna Lewandowska, postawiła na dopasowane spodnie i zwykłą białą bluzkę. Dobrała do tego czarny długi żakiet i botki na płaskiej podeszwie. Dodatkowo założyła czarny jesienny kapelusz, który w tym sezonie będzie jednym z najbardziej pożądanych dodatków do stylizacji. 

Kolaż/Materiały partnera/ fot. www.instagram.com/hanna_lisKolaż/Materiały partnera/ fot. www.instagram.com/hanna_lis Kolaż/Materiały partnera/ fot. www.instagram.com/hanna_lis Kolaż/Materiały partnera/ fot. www.instagram.com/hanna_lis

Trzecia stylizacja, którą chcemy wam pokazać, różni się troszkę od poprzednich. Małgorzata Rozenek też postawiła na czerń z bielą, ale w zupełnie innym wydaniu. Założyła biały sweter i czarną spódniczkę mini, która idealnie wyeksponowała jej nogi. Do tego modne kozaki za kolano i mała torebka założona przez ramię. Taki zestaw wygląda efektownie, choć polecamy go raczej dla odważnych ;-).

Kolaż/Materiały partnera/ fot. www.eastnews.plKolaż/Materiały partnera/ fot. www.eastnews.pl Kolaż/Materiały partnera/ fot. www.eastnews.pl Kolaż/Materiały partnera/ fot. www.eastnews.pl

Poniżej więcej produktów

Więcej o: