Marcelina Zawadzka pokazuje ciążowy brzuch w pięknej sesji. "Jestem gotowa"

Mrcelina Zawadzka opublikowała kolejne zdjęcie, na któym dumnie zaprezentowała ciążowe krągłości. Romantyczna sceneria robi wrażenie.

Marcelina Zawadzka została Miss Polonią 2011, a dużą popularność przyniosła jej rola prowadzącej telewizyjne formaty. To właśnie ten moment okazał się przełomowy w jej karierze. Była związana z "Pytaniem na śniadanie", a później prowadziła reality show "Farma" na Polsacie. Na jej instagramowym koncie regularnie pojawiają się coraz to nowsze treści zarówno o tematyce zawodowej, jak i prywatnej. Tym razem internauci zobaczyli kolejną fotografię, na którym gwiazda odsłania ciążowy brzuch.

Zobacz wideo Zawadzka wypowiedziała się na temat ciąży Tomaszewskiej

Marcelina Zawadzka nie ma problemu z pokazywaniem ciążowych krągłości. Dodała kolejne zdjęcie

Przyszła mama opublikowała zdjęcie, na którym widać ciążowe krągłości. Marcelina Zawadzka zapozowała wraz ze swoim ukochanym na łonie natury i trzeba przyznać, że wygląda na naprawdę szczęśliwą. Gwiazda dokładnie 26 maja ogłosiła, że wraz ze swoim narzeczonym Maxem Gloecknerem spodziewają się dziecka. Pod postem pojawiła się lawina komentarzy, które przepełnione były emocjami. Większość osób pospieszyła z gratulacjami i ciepłymi słowami.

Jestem gotowa. Ale to cudne uczucie… Chciałoby się powiedzieć wiele, ale domyślacie się, że to dłuższy temat do rozwinięcia. Traktuję Instagram jako pamiętnik i czy ktoś chce, czy nie to pozwólcie, że będę wrzucała tu ważne momenty, a ten czas uważam, że jest nie do powtórzenia i nie do zapomnienia. Cieszę się, że jesteście tu ze mną

- napisała na swoim instagramowym koncie Marcelina Zawadzka. Zdjęcia zobaczycie w galerii na górze strony.

Marcelina Zawadzka wygląda na naprawdę szczęśliwą. Wszystko z powodu ciąży

Zdjęcia, które tym razem opublikowała prezenterka, wykonane zostały w wyjątkowo romantycznej scenerii. Zawadzka zdecydowała się na mocno dopasowany, sportowy komplet w odcieniach różu, który wyraźnie podkreślił ciążowy brzuch. Całość dopełniła naturalnie ułożona fryzura i subtelna, typowo letnia biżuteria. Przyszła mama ułożyła dłonie na brzuchu i w ten sposób zapozowała do większości zdjęć. Szeroki uśmiech prezenterki skradł całą uwagę. Termin porodu nie jest jeszcze znany. Więcej zdjęć Marceliny Zawadzkiej z ciążowej sesji znajduje się w galerii na górze strony.

Obserwujesz gwiazdy na Instagramie?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.