Paulla dla faceta wyjechała na prowincję. Pożałowała. Wróciła do stolicy w świetnej formie [PLOTEK EXCLUSIVE]

Paulla dla miłości rzuciła intensywne życie w stolicy i przeprowadziła się do Elbląga. Pożałowała jednak swojej decyzji. Z przytupem wróciła do Warszawy.

Paulla to wokalistka, która ma na swoim koncie spore sukcesy muzyczne. Udało jej się wylansować kilka przebojów. Ma na koncie platynowe i złote płyty, wspólny duet z Garou, a także główną nagrodę na sopockim festiwalu Polsatu za utwór "Od dziś". W miłości wiele razy miała jednak pod górkę. Z liderem Łez, Adamem Konkolem, ma syna Adasia, ale związek nie przetrwał próby czasu. Małżeństwo z modelem Rafałem Wojtysiakiem zakończyło się rozwodem po pięciu latach. Kolejne związki także okazywały się fiaskiem. Dla jednego partnera Paulla przeprowadziła się nawet z Warszawy do Elbląga. Pożałowała jednak swojej decyzji. Właśnie wróciła do Warszawy i jest w świetnej formie. 

Zobacz wideo Paulla szczerze o depresji. Polały się łzy

Paulla wróciła do Warszawy. Fani nie mogą doczekać się jej nowej muzyki. "Nagrywaj nam więcej"

Plotek dowiedział się, że wokalistka postanowiła na stałe wrócić do stolicy. Uwiła już sobie nowe gniazdko i powoli zaczyna się urządzać. Wieczne dojazdy z dalekiego Elbląga były dla niej wyjątkowo uciążliwe, a przecież doskonale wiadomo, że centrum medialnych wydarzeń w Polsce to Warszawa. Obecnie artystka pracuje nad nową muzyką, na którą czekają jej fani. "Cudowna i zawsze taka prawdziwa", "Ikona", "Bardzo lubię jej głos", "Nagrywaj nam więcej, scena i słuchacze czekają" - czytamy w komentarzach pod jednym z najnowszych postów Paulli na Instagramie. Najnowsze zdjęcia Paulli znajdziesz w galerii na górze strony. W sondzie pod tekstem możesz wybrać swoją ulubioną piosenkę z repertuaru wokalistki. 

Paulla przeszła spektakularną metamorfozę

Od jakiegoś czasu Paulla zaszyła się w studiu muzycznym, w którym pracuje nad nowym materiałem. Chce postawić na bardzo osobiste i emocjonalne brzmienia. W mediach pojawiło się wiele artykułów dotyczących jej spektakularnej metamorfozy. Wokalistka, która przez lata była porównywana do Edyty Górniak, postanowiła odciąć się od dawnego wizerunku. Zapuściła włosy i zmieniła ich kolor. Postanowiła też nawiązać trwałą współpracę ze stylistką, Martą Wiktorią Wolniak. To ona odpowiedzialna jest za nowy styl Paulli. 

 
Najlepsza piosenka Paulli to...
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.