Wielkie zmiany w życiu zakochanej Patrycji Markowskiej. Podjęła ważną decyzję

Patrycja Markowska poinformowała w wywiadzie o rewolucji w swoim życiu. Jak wyznała, wszystko jest w nim "nowe". Piosenkarka zdecydowała się na ważny krok.

Patrycja Markowska od wielu lat była związana z Jackiem Kopczyńskim. W 2008 roku powitali na świecie syna Filipa. Po latach związek aktorów się rozpadł. Jakiś czas temu Markowska opowiedziała o tym, jakie emocje towarzyszyły jej po rozstaniu. "Wahałam się: czy jeszcze ktoś mnie szczerze pokocha i czy ktoś jest w stanie mnie zachwycić? Z wiekiem podobało mi się coraz mniej mężczyzn" - mówiła w rozmowie  z "Twoim Stylem". W tym samym wywiadzie piosenkarka przekazała, że odnalazła drugą połówkę. "Poznałam kogoś i czuję się jak nastolatka. To odkrywcze przekonać się, że nie ma złego wieku na miłość. Zamknęłam poprzedni rozdział" - mówiła. Zmiany w życiu Markowskiej wydają się nie kończyć.

Zobacz wideo Dorota Szelągowska o nowym partnerze. Planuje go pokazywać?

Patrycja Markowska w szczerym wyznaniu. "W moim życiu wszystko jest nowe"

Jak przekazał tygodnik "Twoje Imperium", Patrycja Markowska postanowiła sprzedać mieszkanie i obecnie szuka lokum. "W moim życiu wszystko jest nowe, dosłownie wszystko" - powiedziała w wywiadzie. Markowska zastanawia się nad lokalizacją nowego gniazdka. Rozważa rodzinny Józefów. "Te rejony są mi najbliższe, chcę też mieć blisko do rodziców, którzy wciąż wspaniale sobie radzą, ale czuję potrzebę częstszego odwiedzania ich" - wytłumaczyła. Markowska może liczyć na wsparcie nowego partnera. "W moim życiu jest osoba, z którą bardzo lubię uciekać od rzeczywistości. Mieszkamy razem, ale chcemy stworzyć swoje miejsce. Jestem bardzo szczęśliwa i czuję wewnętrzny spokój" -  powiedziała "Twojemu Imperium". 

Patrycja MarkowskaPatrycja Markowska Fot. KAPiF.pl

Patrycja Markowska ma świetny kontakt z synem. Wspiera ją w ważnych decyzjach?

Jak donoszą media, syn Patrycji Markowskiej wie o planach mamy. Podobno dobrze dogaduje się z jej nowym partnerem. "Mam z synem rewelacyjny kontakt. Wie, że może na mnie liczyć i zawsze mu pomogę. Ja też mogę na nim polegać, co dodaje mi skrzydeł. Lubię, kiedy mamy wspólny czas, rozmawiamy, śmiejemy się i planujemy. To fantastyczny młody człowiek" - dodała Patrycja Markowska. Chcecie zobaczyć zdjęcia piosenkarki na evencie marki kosmetycznej? Wyglądała promiennie. Zajrzyjcie do galerii na górze strony. ZOBACZ TEŻ: Patrycja Markowska niedawno wyznała, że się zakochała, a teraz takie wieści. "Masz taką motywację"

 
Co sądzisz o zmianach w życiu Markowskiej?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.