Patrycja Markowska cierpiała po rozstaniu. Szczerze mówi, co teraz czuje. "Minął już ponad rok"

Patrycja Markowska w ostatnich miesiącach zmagała się z emocjami po rozstaniu z Jackiem Kopczyńskim. W jednym z wywiadów zdradziła jednak, że dziś czuje się szczęśliwa.

Patrycja Markowska rozstała się jakiś czas temu z Jackiem Kopczyńskim. W wywiadzie, którego udzieliła Magdzie Mołek, po raz pierwszy opowiedziała o kulisach tej relacji. Zdradziła, że jej były partner układa sobie życie u boku nowej osoby. Wokalistka nie chciała przez dłuższy czas poruszać tego tematu w mediach, dziś jednak - jak przekonuje - jest w zupełnie innym miejscu. W rozmowie z dziennikarką Plejady z radością przyznała, że czuje się szczęśliwa.

Zobacz wideo Patrycja Markowska o kryzysowym momencie w "Ameryka Express": "Byłam kompletnie rozwalona"

Patrycja Markowska odżyła po rozstaniu

"Minął już ponad rok, jestem już w innym momencie życia. Przyszła wiosna, jestem szczęśliwa. Jak coś będzie się działo ważnego, to ja lubię się z ludźmi dzielić. Czasami masz ochotę powiedzieć o czymś" - zauważyła Markowska w rozmowie z Plejadą, nawiązując do rozmowy z Mołek. W tym samym wywiadzie wyznała także, że stroni od opowiadania o swoim życiu prywatnym w mediach. "Pamiętam, jak pan z jednej z gazet wszedł, kiedy byłam dziesięć godzin po porodzie. To były dziwne momenty, ale w moim życiu nie ma ich jakoś dużo. Ja nie prowokuję, raczej staram się unikać sensacji, więc to dzieje się w kontrolowany sposób" - wspomina artystka. 

Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński byli ze sobą 15 lat

We wcześniejszym wywiadzie z Magdą Mołek dowiedzieliśmy się natomiast, że jej aktualny kontakt Jackiem Kopczyńskim ogranicza się głównie do syna Filipa. Darzą się wzajemnym szacunkiem, choć Markowska otwarcie przyznaje, że rozstanie traktuje jako osobistą porażkę. Przypominamy, że para tworzyła związek przez blisko 15 lat. Początki ich relacji nie były najłatwiejsze. Aktor, zanim związał się z Markowską miał bowiem żonę.

Patrycja Markowska na premierze filmu "Skołowani" pocałowała się z reżyserem

Patrycja Markowska w pierwszej połowie kwietnia wzbudziła zainteresowanie mediów, kiedy pojawiła się na premierze filmu "Skołowani". Fotoreporterzy uwiecznili bowiem jej pocałunek z reżyserem filmu - Janem Macierewiczem. Zdjęcie wywołało lawinę spekulacji w mediach o łączącej ich relacji. Niedługo później gwiazda została zapytana, w jaki sposób doszło do niejednoznacznej sytuacji na czerwonym dywanie. Przyznała, że z reżyserem łączy ją tylko przyjaźń i obydwoje traktują się jak rodzeństwo. Przypomniała przy okazji, że Macierewicz był w przeszłości jej menadżerem. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.