Omenaa Mensah świętuje 22. urodziny córki. Vanessa wyrosła na jej kopię! Tylko spójrzcie

Vanessa Mensah 5 maja skończyła 22 lata. Urodziny świętowała w towarzystwie mamy Omeny Mensah i jej ukochanego Rafała Brzoski.

Omenaa Mensah od 2019 roku jest żoną przedsiębiorcy i założyciela InPostu Rafała Brzoski. Dwa lata wcześniej para doczekała się syna, który otrzymał imię Vincent. Mensah ma jeszcze córkę Vanessę z poprzedniego związku. Starsza pociecha filantropki jest już dorosła i podąża własną ścieżką. Z okazji jej urodzin Omenaa Mensah podzieliła się najnowszymi zdjęciami Vanessy. Podobieństwo do słynnej mamy jest wręcz nieprawdopodobne.

Zobacz wideo Nie wszystko jest proste

Vanessa Mensah skończyła 22 lata

Jak możemy wywnioskować z instagramowego posta Omeny Mensah, urodziny Vanessy świętowano w domu. Celebrytka podzieliła się rodzinnymi zdjęciami, na których widać uśmiechniętą jubilatkę trzymającą w dłoniach imponujący tort. Nie zabrakło na nim świeczek z liczbą "22". Vanessa zapozowała obok mamy, a także Rafała Brzoski. Mensah do postu dodała także kilka zdjęć córki z okresu dzieciństwa. We wpisie złożyła jej bardzo osobiste i poruszające życzenia. "Vanesko, spełniaj swoje marzenia, w pracy i na uczelni, jak i w życiu osobistym. Każdego dnia korzystaj ze swojej magicznej mocy i zwyczajnie rób to, co ważne i cenne, ciesz się życiem i otaczaj się tylko wartościowymi i dobrymi ludźmi, bo takie osoby dodają nam skrzydeł, a przecież o to chodzi" - napisała. Zdjęcia z urodzin córki Omeny Mensah znajdziecie w galerii na górze strony.

Córka Omeny Mensah nie poszła w jej ślady

Choć córka Omeny Mensah z pewnością mogła skorzystać z popularności mamy i robić karierę w show-biznesie, Vanessa woli życie z dala od światła reflektorów. Jak możemy dowiedzieć się z jej Instagrama, 22-latka studiuje medycynę. Jedną z jej pasji jest także fotografia. Omenaa Mensah z pewnością ma ogromne powody do dumy. Filantropka w rozmowie z serwisem eDziecko.pl wspominała, że gdy Vanessa przyszła na świat, początkowo nie było jej łatwo. "Gdy urodziłam Vaneskę, byłam na piątym roku studiów, miałam 23 lata. Znajdowałam się tak naprawdę na początku mojej drogi zawodowej i osobistej. Myślałam tylko o tym, żeby skończyć studia i zdobyć pracę, która zapewni byt mojemu dziecku" - opowiadała. Dodała, że gdy dostała pracę, miała wsparcie w mamie, a także w niani. "Powiem ci szczerze, że to nie był łatwy czas. Rozstałam się z partnerem i było mi bardzo ciężko, bo wiedziałam, że przez pewien czas będę z tą małą dziewczynką sama" - wspominała Mensah.

Też widzicie podobieństwo słynnej mamy i jej córki?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.