Karolak i Ostrowska mieli wziąć ślub. Aktor przyłapał jednak ukochaną na gorącym uczynku. "Zastałem tam mężczyznę"

Tomasz Karolak i Ilona Ostrowska lata temu byli parą. Ich kilkuletni związek doczekał się nawet zaręczyn. Niestety, ich drogi rozeszły się przez nietypową sytuację. Co poszło nie tak?

Tomasz Karolak i Ilona Ostrowska przez wiele lat tworzyli związek. Ich relacja zaczęła się jeszcze na studiach. Ona uczęszczała do łódzkiej filmówki, on kształcił się w Krakowie. Pomimo odległości para bardzo się kochała. Nie wyobrażała sobie bez siebie życia. Jeszcze na studiach dawni zakochani postanowili przypieczętować swoją miłość. "Kiedy byliśmy piękni i młodzi, byliśmy narzeczeństwem. U Ilonki piękność została. Nadeszły romantyczne zaręczyny na Zamojszczyźnie, paliło się w kominku, byli nasi rodzice, padłem przed nią na kolana" - zdradził Karolak w jednym z wywiadów, cytowany przez Onet.pl. Co poszło nie tak?

Zobacz wideo Gdzie najlepiej poznać prawdziwą miłość? Czytelnicy oceniają

Tomasz Karolak i Ilona Ostrowska byli narzeczeństwem. Ostatnio aktor pokusił się o przytyk w stronę dawnej ukochanej

Niedawno Tomasz Karolak zagościł w "Dzień dobry TVN". Opowiadał Mateuszowi Hładkiemu o swoich stand-upach. Podkreślił, że tematy miłosne są z reguły wzięte z życia. Rozmówca zapytał, czy aktor ma na myśli relację z Violą Kołakowską. Karolak podkreślił, że nie, a także, że tyczy się to poprzednich związków. - Ilonka, pozdrawiam - zaśmiał się. Dlaczego ich miłość dobiegła końca?

Lata temu Tomasz Karolak odkrył, że Ilona Ostrowska miała romans. Nie dowiedziałby się o tym, gdyby pewnego dnia nie postanowił zaskoczyć jej w akademiku. Ta sytuacja kompletnie go załamała. "Zastałem tam mężczyznę. Nie większego czy silniejszego. Takiego, co był na miejscu. Moje serce zostało wtedy złamane. Chyba niosę w sobie urazę. Mam strach przed wejściem w nową miłość" - przyznał w jednym z wywiadów. W ten sposób gorące uczucie między Karolakiem i Ostrowską zgasło na dobre. Obecnie aktorzy mają dobre stosunki. Chcecie zobaczyć więcej fotografii Karolaka i Ostrowskiej z byłymi partnerami? Po zdjęcia zapraszamy do naszej galerii na górze strony. 

Tomasz KarolakTomasz Karolak Tomasz Karolak, KAPiF

Miłość Tomasza Karolaka i Ilony Ostrowskiej nie przetrwała. Co poszło nie tak?

Ilona Ostrowska powiedziała "tak" Jackowi Borcuchowi, z którym wdała się w romans. Ich małżeństwo nie przetrwało jednak próby czasu. W 2012 roku doszło do rozstania. Pomimo nowego związku Ostrowska nigdy nie zapomniała o dawnym narzeczonym. Przyznała, dlaczego ich relacja nie wypaliła. "Było w tym coś pięknego: nieustająca tęsknota, miliony telefonów, samotne godziny spędzone w pociągu. Ale umykały nam wspólne chwile, wieczory we dwoje. Brakowało stabilności. (...) Zaczęłam myśleć o domu. Wiedziałam, że nie chcę już zabawy w związek na odległość" - przyznała aktorka, cytowana przez Onet.pl. ZOBACZ TEŻ: Małżeństwo Ostrowskiej rozpadło się przez romans ze znaną gwiazdą. "Dziecko mi zrobił"

 
Oglądacie stand-upy Tomasza Karolaka?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.